Встигнути у жовтні: 6 вебінарів для бізнесу

Встигнути у жовтні: 6 вебінарів для бізнесу

Як реагувати на карантин

Встигнути у жовтні: 6 вебінарів для бізнесу
Фото: pixabay

2020 рік змусив усіх іти в онлайн. Компанії переходять на віддалену роботу, великі команди відмовляються від офісів, а освітні й тренінгові програми перебираються в Zoom та YouTube. Окрім очевидних незручностей, це створює й нові можливості. Тепер до багатьох проєктів можна долучитися прямо зі своєї спальні.

Експерт із розвитку бізнесу Євген Загладько розповів Mind про 6 корисних вебінарів для бізнесу про те, як реагувати на карантин.

У фокусі бізнес-аналітиків, проджект менеджерів, маркетологів та HR’ів зараз робота в умовах невизначеності. Як реагувати на кризу? Як керувати компанією в умовах хаосу? Як вибудовувати ком’юніті, коли всі в Zoom’і? Про це цього року можна послухати на численних вебінарах. Ми зібрали 6 найцікавіших, які ви встигаєте подивитися у жовтні 2020-у року.

Yalantis PM School

Компанія Yalantis запрошує студентів навчитися у власній школі проеджект-менеджменту. Участь в ній безкоштовне, але пройдуть не всі. Для участі у заході потрібно знати англійську як мінімум на рівні Upper Intermediate, мати рік досвіду робота на НЕ менеджерської позиції в IT і ще хоча б півроку досвіду PM-му або SCRUM-майстром.

Натомість Yalantis обіцяє навчання на реальних кейсах, лекції від запрошених лекторів і рекрутерів, і особисте спілкування з викладачами.

Коли: закриття реєстрації 30 жовтня.
Початок занять: 23 листопада.

Вебінар «Відеомаркетинг – від стратегії до дистрибуції»

Product Marketing Manager в MacPaw Галина Кузьмович розповість про всі аспекти створення маркетингового відео. Через пандемію все більше брендів звертаються до відео як одного з основних комунікаційних засобів. Пані Кузьмович, яка зараз займається напрямком залучення користувачів в CleanMyMac X, поділиться 8-річним досвідом своєї роботи.

Коли: 27 жовтня
Для кого: маркетологів, проджект менеджерів.
Вартість: 120-170 грн.
Квитки тут

Вебінар «Цифровізація громад: виклики та пріоритетні напрями»

Експертки розвитку цифровізації Мінцифри Анастасія Халєєва та Аліна Куц-Карпенко розкажуть про цифровізацію громад та як залучити до цього процесу інститути громадянського суспільства. Також презентують хакатон Hack For Locals 2.0.

Hack for Locals 2.0: «Безпечні спільноти» (Safer Communities Hackathon) організований в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру у співпраці з Міністерством цифрової трансформації України, платформою кар’єрного розвитку Happy Monday та агентством інновацій Center42, за фінансової підтримки Європейського Союзу та урядів Данії, Канади, Нідерландів, Швейцарії та Швеції.

Коли: 27 жовтня
Для кого: керівників громадських організацій.
Вартість: безкоштовно.
Реєстрація тут

HR балачки: Про event management на карантині

Лілія Галушка, Employer Branding Lead в компанії Avenga, та Олександр Чернологов,  Event specialist в EPAM, запрошують на HR балачки. Експерти пропонують у вільному форматі обговорити лайфхаки та труднощі в організації заходів під час карантину. Про тімбілдінги через Zoom, темну стороні організації свят та нові виклики в умовах віддаленої роботи.

Коли: 27 жовтня
Для кого: HR’ів.
Вартість: 100 грн
Реєстрація тут 

Вебінар «Комунікація в розподіленій команді очима бізнес-аналітика»

Бізнес аналітик в Astound Commerce Оксана Іванова розповість про те, як планувати роботу, вибудовувати спілкування та комунікації всередині розподіленої команди. Для бізнес аналітиків робота з віддаленою командою – додатковий виклик. Пані Іванова розповість, як розпутати комунікаційну плутанину і не втратити концентрацію.

Коли: 28 жовтня
Для кого: бізнес аналітиків
Вартість: 290 грн
Квитки тут.

Управління проєктами в умовах невизначеності

Костянтин Коптєлов, експерт з проєктного менеджменту, розповість про те, як організувати роботу компанії в умовах хаосу. Вебінар пройде в межах програми по підтримці українського підприємництва від компанії-розробника систем управління проєктами Worksection. Пан Коптєлов поділиться досвідом роботи як в стартапах, так і в компаніях зі штатом у більш ніж 5000 людей.

Коли: 29 жовтня
Для кого: проджект менеджерів та керівників компаній.
Вартість: безкоштовно
Реєстрація тут

Автори матеріалів OpenMind, як правило, зовнішні експерти та дописувачі, що готують матеріал на замовлення редакції. Але їхня точка зору може не збігатися з точкою зору редакції Mind.

Водночас редакція несе відповідальність за достовірність та відповідність викладеної думки реальності, зокрема, здійснює факт-чекінг наведених тверджень та первинну перевірку автора.

Mind також ретельно вибирає теми та колонки, що можуть бути опубліковані в розділі OpenMind, та опрацьовує їх згідно зі стандартами редакції.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті