Тримати себе у формі: як сквош допомагає ефективно повернутися до роботи після свят

Тримати себе у формі: як сквош допомагає ефективно повернутися до роботи після свят

І як його можна використати для зміцнення бізнес-зв'язків

Тримати себе у формі: як сквош допомагає ефективно повернутися до роботи після свят
Фото: depositphotos.com

Зимові свята – це особливий період. Спочатку довга підготовка подарунків та очікування магії, незабутні моменти та зустрічі з близькими, а потім не менш тривале повернення з казки до рутинного життя. 

Зазвичай, говорячи про відновлення форми після новорічних свят, ми маємо на увазі вагу, мускулатуру тощо. Із середини січня сторінки медіа та акаунти інфлюенсерів сповнюються порадами, як схуднути та знову почати правильно харчуватися після зимових свят. 

Проте бізнесмени та топменеджери точно знають, яку форму відновити найскладніше насправді, і це зовсім не про фігуру. Звісно, ці люди не звикли відпочивати довго. Проте навіть їхні приємні новорічно-різдвяні клопоти та святкування вибивають із шаленого ритму робочих задач, зустрічей, нарад. А коли графік порушено, повернутися до нього зазвичай складно. 

Як же перемогти своє бажання ще хоч трохи залишитися у святковому режимі домашнього відпочинку, смачних салатів і розваг із близькими? Є один рецепт, для якого не потрібно дієт і походів у тренажерний зал – і це сквош. 

Цей вид спорту спрямований одразу на два «влучних удари» – прекрасний фізичний стан і розумова дисципліна, які безперечно пов’язані та впливають одна на одну. За регулярних занять сквошем набагато легше завжди залишатися у формі в усіх сенсах цього слова. 

Чим же особливий цей вид спорту та чому він ідеально підходить для бізнесменів і топменеджерів, зокрема, у відновленні після зимових свят? Про це спеціально для Mind розповідає Альона Огонесян, віцепрезидентка Федерації сквошу України.

Фізичне здоров’я = розумова активність. Після свят на заваді спокійній роботі часто стає мляве самопочуття через переїдання та вживання алкоголю. Щоб позбутися цих симптомів, гарним способом є тренування зі сквошу.

За даними американського Forbes, цей вид спорту визнаний найздоровішим з усіх. Крім того, сквош – найкорисніше тренування для всіх основних груп м’язів і серцево-судинної системи, а також найкращий спосіб схуднення з витратами калорій близько 1000 на годину (до порівняння, плавання спалює лише 500). За таких умов навіть новорічний сезон не стане на заваді вашому міцному здоров’ю та гарному самопочуттю. А як результат – активному робочому ритму після свят.

Регулярна розрядка. Сквош відомий своєю властивістю зниження стресу, «зняття масок» і вивільнення емоцій через високу інтенсивність гри. Завдяки цьому на постійній основі ви отримуєте якісний відпочинок від рутинних робочих задач. А коли справжній релакс і перезавантаження – частина повсякденності, немає потреби довгими тижнями відпочивати під час зимових свят. Після коротких вихідних можна з легкістю повернутися до складної, проте надзвичайно цікавої бізнес-діяльності. Також сквош запобігає вигоранню, поширеній хворобі серед підприємців. 

Дисциплінованість у рутині. Дисципліна – важливий складник успіху в будь-якій справі, зокрема, бізнесі. По-перше, цей вид спорту особливий тим, що потребує послідовності та розсудливості в усіх аспектах: витримка безпосередньо під час гри під значним фізичним і розумовим тиском, контролю над емоціями, поступового вдосконалення (фізичного й розумового), розбудови соціальних зв’язків та постійного вимірювання прогресу. Хіба не ідеальний рецепт для розвитку дисципліни особистості?

А також сквош, як і будь-яке хобі, вносить у розпорядок дня чіткість графіку, коли ви маєте розрахувати час на роботу, дорогу до корту, тренування, передбачаєте можливі зміни заздалегідь. Коли дисципліна на вищому рівні, а щоденний графік налагоджено, навіть після найбурхливіших святкувань хочеться знову повернутися у звичний продуктивний режим, до якого звик.

Налагодження комунікації та партнерських зв’язків. Сквош відомий в усьому світі як гра успішних бізнесменів. Вони створюють ціле ком’юніті зі спільними інтересами та поглядами на життя. Сквош-клуб стає також важливим майданчиком для перемовин і продуктивних обговорень. Кожен бізнесмен і топменеджер може поділитися досвідом і почути поради від інших про те, як ефективно повернутися до роботи після свят, отримати та надати підтримку, надихати та надихатися іншими. 

Регулярні заняття сквошем – це вагомий крок до прекрасної фізичної форми і самопочуття, який забезпечує емоційну розрядку, розвиває дисципліну та приносить чимало важливих соціальних контактів кожному бізнесмену й топменеджеру. Цей вид спорту стане чудовою підтримкою навіть після новорічних свят, у найскладніші для роботи часи, і допоможе ефективно повернутися в шалений цікавий графік.

Автори матеріалів OpenMind, як правило, зовнішні експерти та дописувачі, що готують матеріал на замовлення редакції. Але їхня точка зору може не збігатися з точкою зору редакції Mind.

Водночас редакція несе відповідальність за достовірність та відповідність викладеної думки реальності, зокрема, здійснює факт-чекінг наведених тверджень та первинну перевірку автора.

Mind також ретельно вибирає теми та колонки, що можуть бути опубліковані в розділі OpenMind, та опрацьовує їх згідно зі стандартами редакції.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло