Відкрита вакансія: кого та де шукають на ринку праці

Відкрита вакансія: кого та де шукають на ринку праці

І яких змін на цьому ринку варто очікувати протягом 2023 року – дослідження

Відкрита вакансія: кого та де шукають на ринку праці
Фото: depositphotos.com

Мінекономіки днями повідомило, що в Україні розпочалася нова хвиля подачі заяв на отримання мікрогрантів за урядовою програмою «єРобота». Завдяки цій програмі уряд планує зменшити кількість безробітних українців і надати можливість активним громадянам проявити себе як підприємці та поліпшити ситуацію на ринку праці. Що ж відбувається на цьому ринку і як виглядає актуальна ситуація з безробіттям в Україні, розповіла Mind Head of recruitment Smart Solutions Олена Куцоконь

Smart Solutions провела дослідження ринку праці України, у ньому йдеться про тенденції на ринку та про те, які професії в топі й чого очікувати у 2023 році.

Зараз ми бачимо, що за останній квартал 2022 року зросла кількість вакансій, відновився попит працедавців як на спеціалістів, так і на «початківців» в тих чи інших сферах.

Якщо ми говорити про ринок праці в перші пів року повномасштабного вторгнення, то він був схожий на те, що відбувалося в пандемію у березні – червні 2020 року. Все завмерло, не рухалось, а люди намагалися адаптуватися та зрозуміти, як діяти далі.

Першочерговим, звісно, було збереження бізнесу та намагання його підлаштувати під кризову ситуацію, яка виникла.

Міжнародний бізнес на території України мав змогу виплатити зарплати, соціальні допомоги на відміну від українського, якому довелося  дуже трансформуватися.

Ринок праці пожвавішав восени 2022 року

З вересня почалося відродження ринку праці. Підприємці адаптувалися, застосували антикризові рішення, у багатьох уже була стратегія щодо розширення штату. І стався бум у вакансіях, пошуку спеціалістів і нових співробітників.

Лідером стали сфери IТ та агропромисловості. Усе почало активно розвиватися, почастішали запити від ритейлу і, звісно ж, харчової промисловості, бо їсти людям потрібно за будь-яких обставин.

Десь на 30% ситуація з працевлаштуванням поліпшилася проти першого воєнного півріччя.

Це помітно й у тому, як зростає кількість вакансій, і в тому, що вже є нестача кандидатів на певні вакансії.

Попит на працівників певних спеціальностей перевищує кількість кандидатів 

Кадровий голод (нестача кандидатів) виник через те, що багато жінок евакуювалися за кордон, і, маючи хорошу освіту та знання англійської мови, вони можуть легко влаштуватися на роботу та залишитися на більш довгий період.

Як висновок, кадровий резерв України «просідає». Також не забуваємо про те, що багато чоловіків приєдналися до лав ЗСУ й залишили свої посади.

До речі, цікавий факт, що зараз знайти бухгалтера – дорівнює пройти якийсь челендж чи квест. На цю посаду є відчутний дефіцит кандидатів. Це була завжди більше «жіноча» професія, а кількість жінок, які евакуювалися, можна порахувати в мільйонах.

Тому працедавці пропонують будь-які умови: гнучкий графік, віддалена робота, більша заробітна плата, якщо потрібна англійська мова певного рівня, то пропонують паралельно вивчати – це все одно не допомагає закривати шалений попит на бухгалтерів.

Зросли запити на водіїв, логістів, операторів call-центрів, бо продуктовий ритейл (саме fashion і косметичний) зараз дуже просідає, бо це товар, який споживачі купують у торгових центрах, а через імовірні теракти люди майже в них не ходять. Більшість таких точок просто закриваються і трансформують бізнес повністю під онлайн-продажі.

Вагомий попит складають вакансії психологів, психотерапевтів різних напрямів.

Дуже потрібні лікарі, бо багато хто з медиків поїхали в «гарячі точки» рятувати військових.

Через велику кількість руйнувань потрібні будівельники, маляри, інженери, архітектори – фахівці з будівництва та ремонтів. На всіх цих спеціалістів і надалі однозначно буде попит. Уже зараз їм пропонують високу конкурентну заробітну плату, тому що компаній стає більше, конкуренція посилюється і відповідно бажання мати професіоналів в своїй команді теж зростає.

Якщо ми говоримо про маркетинг, то SMM-спеціалісти зараз потрібні, як ніхто. Бізнеси прагнуть стати публічними та впізнаваними. Вони хочуть правильні й сучасні соціальні мережі, теплу комунікацію, бо це те, що триматиме й залучатиме більше клієнтів.

З одного боку, зараз є нестача робочих місць у деяких сферах, а з іншого – є кадровий голод у певних вакансіях. Кожного дня відбуваються певні зміни у сфері працевлаштування, і зараз ми більше спостерігачі, ніж прогнозисти. Важко зрозуміти, що буде за тиждень-два.

Наразі 85–90% позицій на українському ринку працевлаштування – remote. Якщо потрібна присутність, то здебільшого домовляються, що, наприклад, один раз на два тижні «офісний день».

Водночас є певні позитивні сторони: не треба переїжджати в інше місто задля кращої вакансії, витрачати на це кошти й адаптуватися в новому для себе місці. Залишайся вдома, працюй, де тобі зручно.

Негативні сторони такої трансформації – деякі професії сходять нанівець. Йдеться, зокрема, про продавців-консультантів: працювати та перебувати в ТРЦ небезпечно, важко через відключення світла, клієнтів через це майже немає. Тому продавців-консультантів потроху замінюють оператори call-центрів.

Бізнес переходить в онлайн, обслуговування переходить у мобільний телефон.

Банківська система зазнає також певної автоматизації. Деякі відділення скорочують, адже певні послуги трансформують в онлайн-користування клієнтів.

Різні міста – різна специфіка ринку

Відкрита вакансія: кого та де шукають на ринку праці

Київ на першому місці серед кількості «відкритих» вакансій, бо частина мешканців евакуювалися за кордон чи в міста Західної України. Водночас багато бізнесів із небезпечних зон релокувалися в Київ. 

Столиця найбільше потребує таких фахівців, як IT-спеціалісти, бухгалтери, оператори call-центра.
На другом місці – Львів із запитами на IT-спеціалістів та операторів call-центрів.

Одеса посідає третье місце й незмінно потребує працівників сфери послуг і готельно-ресторанного бізнесу. Все ж таки Одеса залишається містом-курортом навіть під час війни.

На четвертому місці – Дніпро. Там є попит у сфері промисловості, на менеджерів із продажів, бо в місті зосереджено багато великих підприємств, які продовжують функціонувати попри війну.

Тренди 2023 року

Наразі очікуємо великий попит на будь-які професії, які є дотичними до відновлення країни та її інфраструктури. До цієї ж категорії належать логісти, бо перевезень країною буде багато.

Відкрита вакансія: кого та де шукають на ринку праці

Будь-який бізнес потребує стимулювання продажів свого товару, особливо з переходом в онлайн – менеджери не втратять своєї актуальності. Можливо, треба буде з нуля вивчати нову сферу, але сама професія існуватиме.

«А мій психолог сказала…» – ця фраза звучатиме все частіше й від більшої кількості людей. Бо психологи будуть конче необхідні для відновлення психологічно стану після війни. В останні пару років уже була тенденція на ментальне здоров’я, а далі запит на психологів буде зростати.

Зараз відбуваються великі зміни: певні професії просто зникнуть; професії, які ще пару років тому не були популярними, зараз у лідерах; з’являється щось зовсім нове та зникає старе. Серед чисельних курсів, вебінарів, навчань можно знайти своє і те, що зараз затребуване, та змінити професію за декілька місяців.

Автори матеріалів OpenMind, як правило, зовнішні експерти та дописувачі, що готують матеріал на замовлення редакції. Але їхня точка зору може не збігатися з точкою зору редакції Mind.

Водночас редакція несе відповідальність за достовірність та відповідність викладеної думки реальності, зокрема, здійснює факт-чекінг наведених тверджень та первинну перевірку автора.

Mind також ретельно вибирає теми та колонки, що можуть бути опубліковані в розділі OpenMind, та опрацьовує їх згідно зі стандартами редакції.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло