Наталя МАРТИНЕНКО

Незалежна експертка з організаційного розвитку, корпоративного управління та управління змінами, співвласниця компанії PIM Standard

10 років практичного досвіду в якості фінансового, операційного директора та 10 років в якості генерального директора у виробничо-торговельних компаніях FMCG та агропромислового ринку України і Європи. 6 років досвіду бізнес-консультанта і проектного менеджера в організаційному розвитку, автоматизації та антикризовому управлінні у різних індустріях, включаючи банки, будівництво та видобуток корисних копалин, сервісні компанії.

Executive MBA kmbs, Advisory Board kmbs Alumni Leader, СMC – Certified Management Consultant, член Міжнародної спільноти менеджмент консалтингу СМС Global, CCMP™ – Certified Change Management Professional, член Міжнародної асоціації професіоналів з управління змінами (ACMP Global, USA).

Експертиза: Стратегічний та організаційний консалтинг, операційна ефективність та автоматизація, управління комплексними проектами консалтингу та трансформації, Organizational Alignment, Change Management.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло