Стартапи, пакуйте валізи: Гданськ чекає на своїх героїв!
Реклама

Стартапи, пакуйте валізи: Гданськ чекає на своїх героїв!

Найбільша конференція Східної Європи відкриває безкоштовну реєстрацію на конкурс стартапів у рамках infoShare 2018

Цей матеріал також доступний російською

Для тих, хто проголошує свої ідеї не тільки в барі під пиво з друзями, є хороша новина. Настав час перестати відкладати свої пітчі у довгий ящик нереалізованого потенціалу. Найбільша конференція Східної Європи відкриває безкоштовну реєстрацію на конкурс стартапів у рамках infoShare 2018.

Стартап пакуйте чемоданы: Гданьск ждет своих героев!
Чому варто відставити навіть найароматнішу каву і зареєструватися саме зараз? По-перше, тому що часу залишилося вельми мало – до 28 лютого.

А по-друге, організатори, як справжні діди морози, приготували для конкурсантів мішок сюрпризів.

  • Нетворкінг із потрібними людьми

150+ інвесторів зі всієї Європи та Силіконової долини – бізнес-ангели, VC, CVC, які жадають не просто почути розумні ідеї, а й інвестувати у продукти майбутнього. Опція Speeddating дозволить вам поспілкуватися тет-а-тет виключно з цільовими партнерами, зацікавленими у вашому проекті.

  • Виклик прийнято!

Безкоштовна участь у конкурсі стартапів перед майстрами Йода глобального IT&Tech ком'юніті – забезпечить безцінний фідбек по pros&cons вашої big idea. Крім цього, найсильніший проект отримає фінансування в розмірі 20 000 євро. Не забуваємо, що інвестиції ви можете залучити, проявивши свої таланти і під час особистих переговорів з ангелами.

  • Імпрувмент левел 80

Понад 150 спічів від міжнародних доповідачів на різних тематичних стейджах. infoShare – це не просто хороший челлендж для вашої команди, а й біт натхнення в реальних історіях про успіхи і факапи, поради і підказки, які допоможуть прокачати ваш бізнес удесятеро швидше.

Стартап пакуйте чемоданы: Гданьск ждет своих героев!
  • Блищати нешкідливо

Для тих, кому буде мало шайнбрайта на конкурсі стартапів, є можливість презентації проекту на Startup Expo перед 6000+ учасниками конференції. Додому ви вертатиметися  як мінімум зі своїм фан-клубом.

  • Work hard, party harder

Закріплювати набуті знання і нові контакти потрібно правильно. Що може бути краще за вечірку на яхті, не придумали навіть голлівудські селебрітіс. Якщо ж вам більше до душі ЗСЖ – велкам на infoShare Beach Running! Хто впорається і з першим, і з другим, отримає наш безмежний респект.

Менше слів, більше діла. Якщо ви готові підкорювати вершини, а не читати про успіхи інших у стартап нетворк, ми чекаємо вас, талановиті, цілеспрямовані джедаї!

Деталі

Реєстрація на захід дійсна до 28 лютого.

Конференція відбудеться 22–23 травня 2018 року в Гданську, Польща.

Правила участі в конкурсі стартапів

Більше інформації про конкурс – на сайті конференції, а також можете звертатися до:

Олександра Поліщук
+380 63 135 27 28
alexandra.p@citrine.com.ua

Стартап пакуйте чемоданы: Гданьск ждет своих героев!
Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті