Готовий бізнес – завод із виробництва керамоблоків виставлений на продаж
Pekлama

Готовий бізнес – завод із виробництва керамоблоків виставлений на продаж

Чеський Експортний Банк продає підприємство у селі Кузьминці Кагарлицького району Київської області

Этот материал также доступен на русском языке
Готовий бізнес – завод із виробництва керамоблоків виставлений на продаж

Керамічні блоки з'явилися на ринку будівельних матеріалів близько 30 років тому і встигли себе зарекомендувати як високотехнологічний та енергоефективний будівельний матеріал. Сьогодні в Європі кожен другий приватний будинок зводиться з керамічних блоків.

В Україні попит на цей матеріал теж набирає обертів. Висока морозостійкість, звуконепроникність, оптимальний вологообмін, пожежна безпека – якості, якими наділені керамоблоки. Міцність і стійкість до впливу зовнішніх факторів у керамічних блоках вище, ніж у пінобетонних і газобетонних, завдяки чому ці блоки витримують великі навантаження, не бояться вологи і перепадів температур. Невелика питома вага керамічних блоків за рахунок високої пустотності майже вдвічі прискорює і здешевлює будівництво фундаменту. Простота проведення оздоблювальних робіт і менша витрата штукатурки досягаються завдяки функціональній шорсткості поверхні блоків.

При виробництві керамічних стінових виробів використовується глина – природний пластичний матеріал, який після формування і випалення набуває багато цінних якостей. Стіни з нього міцні, стійкі до деформації навіть при впливі значних, постійно діючих навантажень, мають високі протипожежні властивості, не виділяють токсичних речовин. Теплофізичні властивості кераміки створюють у приміщеннях сприятливі для організму людини тепловологові параметри повітря.

Взимку в будинках з кераміки тепло, а влітку – прохолодно. На стіни з керамічних блоків використовується менше розчину, бо завдяки великим розмірам блоків у них менше кладок швів. У результаті порівняно з використанням звичайних будівельних матеріалів відбувається і зниження собівартості загальнобудівельних робіт – приблизно на 30–40%. Зараз українські забудовники змушені завозити керамоблоки у значній кількості з-за кордону, зокрема із сусідньої Польщі, оскільки один з лідерів виробництва матеріалу зупинив свою роботу під час економічної кризи 2008 року, не зумівши виконати взяті на себе кредитні зобов'язання перед банком.

Готовий бізнес – завод із виробництва керамоблоків виставлений на продаж

Темпи будівництва об'єктів нерухомості демонструють стабільну динаміку. І у І кварталі 2018 року з точки зору балансу попиту і пропозиції на ринку житла, що будується, складається досить позитивна ситуація. Саме тому виробництво будівельних матеріалів є досить прибутковим бізнесом.

Минулого року Чеський Експортний Банк виставив на продаж заставні активи високотехнологічного заводу з виготовлення керамоблоків у селі Кузьминці Кагарлицького району Київської області. Завод оснащений сучасним обладнанням провідних світових виробників Англії (JBS), Італії (OMS), Іспанії (Verdes), Японії (Fanuc), Чеської Республіки (CONTAR Plus, PKI Teplotechn), Німеччини (Siemens) і США (Caterpiller), що дозволяє застосовувати новітні технології виготовлення цегляної продукції. Загальна площа будівель становить близько 16 000 кв. м. Площа ділянки складає 3 га. До складу будівель входять приміщення, де знаходяться технологічні лінії та майданчики для розміщення технологічного обладнання, адміністративно-побутові приміщення, а також площа для розміщення другої черги заводу. До будівлі виробничого корпусу прибудовані адміністративно-побутові приміщення у три поверхи.

Виробничі потужності підготовчого цеху дозволяють забезпечити роботу одночасно двох черг заводу та виробляти до 120 млн керамоблоків на рік. Продукцію можна використовувати як у висотному, так і в малоповерховому будівництві.

Відстань від заводу до центру Києва становить 90 км. Таке розташування робить завод надзвичайно вигідним з точки зору безпосередньої близькості до будівельних майданчиків столиці та основної транспортної інфраструктури.

Завод виставлений на онлайн-аукціон СЕТАМ, номер лота 271202. Подача заявок на участь у торгах – до 25 травня 2018 року.

https://setam.net.ua/auction/272550

http://brick-factory.info/

Готовий бізнес – завод із виробництва керамоблоків виставлений на продаж
Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло