Villa Krim: вдячні вам за те, що ми кращі!
Реклама

Villa Krim: вдячні вам за те, що ми кращі!

Вина Villa Krim визнані кращими в Україні. Бренд вдячний за це споживачам!

Цей матеріал також доступний російською
Villa Krim: вдячні вам за те, що ми кращі!

У березні на Всеукраїнському дегустаційному конкурсі «Сорт і теруар» одразу дві позиції Villa Krim – Cabernet і Merlot отримали від журі конкурсу вищі оцінки та були названі кращими винами 2018 року у відповідних категоріях.

Боян Борисов, головний винороб Villa Krim: «Визнання професіоналів – звичайно ж, висока нагорода, але відповідати найвищим критеріям якості нас надихають наші споживачі. Створюючи особливе вино для особливих людей, ми прагнемо передбачати та виправдовувати очікування кожного шанувальника Villa Krim. Ваша довіра – наш головний стимул на шляху до вдосконалення. Кращими нас робите ви, і ми вдячні вам за це!»

Організатори конкурсу «Всеукраїнська асоціація виноробів і сомельє» ставили собі за мету підтвердити вплив теруара на якість вина та визначити кращі вина у своїх номінаціях. Визначення переможців відбувалося шляхом «сліпої» дегустації, під час якої 15 суддів, серед яких кращі сомельє, технологи та винороби України, виставили свої оцінки представленим зразкам.

Варто зазначити, що нагороди подібних конкурсів – чудовий орієнтир для споживачів, щоб не розгубитися у нескінченному виборі алкогольної продукції та безпомилково обрати ідеальне вино. До речі, переконатися у відмінному смаку вин переможців ви можете самостійно. Додамо лише, що Merlot від Villa Krim чудово доповнить страви з гострим сиром або баранини, а Cabernet складе бездоганну пару стравам із птиці.

НАДМІРНЕ СПОЖИВАННЯ АЛКОГОЛЮ ШКІДЛИВЕ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті