5 івентів IX «Книжкового Арсеналу», які не можна пропустити

5 івентів IX «Книжкового Арсеналу», які не можна пропустити

Інструкція для тих, хто обмежений у часі

Этот текст также доступен на русском
5 івентів IX «Книжкового Арсеналу», які не можна пропустити
Мистецький Арсенал

Сотні книжкових новинок, зустрічі з авторами, автограф-сесії, презентації, спецпроекти і виставки, алея ілюстраторів – усе це чекає на відвідувачів IX Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал», який пройде в Києві з 22 по 26 травня.

У центрі уваги «Книжкового Арсеналу» цьогоріч – тема спільного життя на основі цінностей і домовленостей. Спеціальна програма «Сусідство: відкрите питання» охоплює різні прояви взаємин між культурами, історіями і політиками сусідніх країн, взаємний вплив у літературі, видатних особистостей на стику культур, право на пам'ять і місце в історії, а також зміни європейського політичного ландшафту. З нею так чи інакше пов'язані ключові події «Арсеналу» ву 2019-му. Mind вибрав найцікавіші лекції, панелі та обговорення фестивалю, які точно варто відвідати.


Панельна дискусія «Взаємодія і партнерство як єдиний шлях до співіснування»

Дата і час: 22 травня, 17:00

Де: Бізнес-сцена

Чому варто відвідати: панельна дискусія відкриє завісу над одним із найважливіших аспектів життя та бізнесу – вміння співпрацювати і взаємодіяти з людьми, що оточують.

Спікери: Сергій Ноздрачов – викладач авторських програм kmbs, має 25 років досвіду у власному бізнесі та інвестиціях; Наталя Гордійчук – керівник програми Agri Food MBA, підприємниця, автор ідеї Ukrainian Food Valley; Микола Демченко – власник юридичної компанії «Правое дело», голова Асоціації випускників kmbs; Вахтанг Кебуладзе – український філософ, фахівець з феноменології, професор, публіцист, учасник групи «Джин»; Едуард Мальцев – заступник декана kmbs.


Дискусія «Як народжуються та еволюціонують комфортні міста?»

Дата і час: 24 травня, 15:00

Де: Бізнес-сцена

Чому варто відвідати: послухати про те, які інновації покращують міста, а які, навпаки, шкодять, чи працюють точкові ініціативи і як усе це об'єднати в зручну міську систему. Також під час дискусії будуть озвучені основні тези з книги урбаниста Річарда Флориди «Криза урбанізму. Чому міста роблять нас нещасними».

Спікери: Андрій Баштовий – головний редактор The Village Україна; Юрій Філюк – засновник платформи «Тепле Місто», CEO проекту Promprylad.Renovation; Олексій Кушка – співзасновник проекту nextbike.ua; Оксана Гаджій, арт-директор видавництва «Наш формат».


Дискусія  «Чому шоу-бізнес поглинає політику? Чи можуть медіа цьому протистояти?»

Дата і час: 24 травня, 19:00

Де: Бізнес-сцена

Чому варто відвідати: тема дискусії набирає особливої ​​актуальності в контексті політичних змін в Україні.

Спікери: Дмитро Кропивенко – журналіст, головний редактор видання «Український тиждень»; Зураб Аласанія – український журналіст і медіаменеджер; Тетяна Микитенко – журналіст.


Науково-популярна бесіда «Що приховує наша ДНК»

Дата і час: 25 травня, 12:00

Де: Вулична сцена

Чому варто відвідати: дізнатися про таємниці людської ДНК, у тому числі про те, як ДНК може нам розповісти про історію походження людства, які останні дослідження проводилися тощо.

Спікер: Ольга Маслова – кандидат біологічних наук, популяризаторка науки, співзасновник наукпоп-проекту Nobilitet.


Дискусія  «Ціна істини. Чи можна продавати ідеї?»

Дата і час: 24 травня, 14:00

Де: Кінозал

Чому варто відвідати: дізнатися, чи може істина і навчання шляхам її пошуку бути предметом купівлі-продажу і чому справи йдуть саме так.

Спікери: Олексій Панич – провідний науковий співробітник в «Дух і Літера»; Євген Бистрицький – філософ, виконавчий директор Міжнародного фонду «Відродження»; Сергій Пролеєв – філософ.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло