Рейтинг інвестпривабливості новобудов: де купувати квартиру для заробітку без ризику

Рейтинг інвестпривабливості новобудов: де купувати квартиру для заробітку без ризику

У яких столичних ЖК оптимальне співвідношення ризику до прибутковості

Этот материал также доступен на русском языке

Mind публікує заключний рейтинг у рамках дослідження надійності новобудов – співвідношення ризику до прибутковості житлових об'єктів Києва. У цьому проєкті ми звели дані щодо інвестпривабливості столичних об'єктів і надійних забудовників.

Таким чином потенційний покупець квартири отримає вичерпну картину: в яких столичних ЖК об'єкти недооцінені або, навпаки, переоцінені. І наскільки ризиковано в цих проєктах купувати квартири – не лише для власного проживання, а й для вкладення коштів з «перспективою зростання». У це дослідження включено недобудови міста Києва, які зводяться девелоперами, що увійшли до рейтингу найнадійніших забудовників столиці.

Якою є ринкова ситуація?

Столичне житло впевнено зарекомендувало себе як один з інструментів для збереження та примноження коштів. Придбані раніше квартири або перепродуються, або здаються в оренду.

Кількість інвестиційних угод до фінансової кризи 2008 року доходила до 70%. Зараз цей показник набагато нижчий і становить у середньому по ринку близько 30% залежно від проєкту, його рівня готовності та бізнес-стратегії забудовника.

Одні девелопери при формуванні стратегії продажів орієнтуються саме на інвестиційних покупців. Тому в таких проєктах квартири на початковому етапі будівництва дешевші на 15–40% у порівнянні з уже готовими будинками. Іноді ці будинки розташовані на території одного житлового комплексу.

Така практика досить поширена на ринку. Вона дозволяє забудовнику залучити необхідний ресурс

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло