Рейтинг інвестпривабливості новобудов: де купувати квартиру для заробітку без ризику

Рейтинг інвестпривабливості новобудов: де купувати квартиру для заробітку без ризику

У яких столичних ЖК оптимальне співвідношення ризику до прибутковості

Этот материал также доступен на русском языке

Mind публікує заключний рейтинг у рамках дослідження надійності новобудов – співвідношення ризику до прибутковості житлових об'єктів Києва. У цьому проєкті ми звели дані щодо інвестпривабливості столичних об'єктів і надійних забудовників.

Таким чином потенційний покупець квартири отримає вичерпну картину: в яких столичних ЖК об'єкти недооцінені або, навпаки, переоцінені. І наскільки ризиковано в цих проєктах купувати квартири – не лише для власного проживання, а й для вкладення коштів з «перспективою зростання». У це дослідження включено недобудови міста Києва, які зводяться девелоперами, що увійшли до рейтингу найнадійніших забудовників столиці.

Якою є ринкова ситуація?

Столичне житло впевнено зарекомендувало себе як один з інструментів для збереження та примноження коштів. Придбані раніше квартири або перепродуються, або здаються в оренду.

Кількість інвестиційних угод до фінансової кризи 2008 року доходила до 70%. Зараз цей показник набагато нижчий і становить у середньому по ринку близько 30% залежно від проєкту, його рівня готовності та бізнес-стратегії забудовника.

Одні девелопери при формуванні стратегії продажів орієнтуються саме на інвестиційних

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті