Мислити поза межами. Як креативний простір AHUB допомагає творити

Мислити поза межами. Як креативний простір AHUB допомагає творити

Клієнти Альфа-Банку Україна можуть користуватися всіма послугами AHUB за спеціальними квотами, а онлайн-заходи в рамках AHUB AFISHA зараз відкриті для всіх охочих

Этот материал также доступен на русском языке
Мислити поза межами. Як креативний простір AHUB допомагає творити

На нові ідеї може надихнути що завгодно, але як створити умови для цього, наближені до ідеальних? Організувати робочий простір, що стане природним середовищем для новаторів і представників сучасного бізнесу, виведе на новий рівень нетворкінг, спілкування з партнерами, розвиток особистості та бізнесу? Альфа-Банк Україна знайшов відповідь у створенні креативного проєкту AHUB, спрямованого, в першу чергу, на постійний розвиток особистісних і бізнес-навичок, розкриття креативного потенціалу і створення нових можливостей для розвитку.

Що таке AHUB?

AHUB – це повноцінний онлайн- та офлайн-проєкт для тих, хто створює. Клієнти Альфа-Банку Україна можуть користуватися всіма послугами AHUB за спеціальними квотами, а онлайн-заходи в межах AHUB AFISHA зараз відкриті для всіх охочих.

Фішки першого AHUB у Львові

Перша фізична локація AHUB Lviv з'явилася наприкінці 2020 року в центрі Львова. Незабаром відкриється друга локація – цього разу в столиці.

Львівська локація складається з коворкінгу, побудованого за принципом конструктора, переговорних кімнат і конференц-залу. Коворкінг на 25 місць можна зонувати на свій розсуд: облаштувати як індивідуальний робочий простір для кожного відвідувача, так і роботу в невеликих командах.

Налаштуватися на роботу в спокійному темпі або розслабитися після насичених робочих годин допоможе RELAX ROOM зі спеціально підібраними звуковими, світловими й ароматичними ефектами. Другою унікальною кімнатою для «зміни обстановки» в AHUB стала STRESS ROOM, в якій можна зняти напругу через фізичну активність або, навпаки, підвищити тонус перед серйозними перемовинами. Тут до послуг відвідувачів боксерська груша і бігова доріжка, поєднана з робочим столом.

В оформленні інтер'єру використали витинанки львівської мисткині Дарії Альошкіної. Її роботи виставлялися в багатьох країнах світу, від Польщі до США і Японії, і навіть прикрашають штаб-квартиру ООН в Швейцарії. Тепер такі є і в AHUB. Тут вони стали частиною доповненої реальності. Якщо відсканувати спеціальний QR-код, активувати доповнену реальність і навести камеру смартфона на витинанку на стелі, вона перетвориться на зоряне небо і покаже надихаюче послання. У STRESS ROOM доповнена реальність допоможе переключитися за допомогою биття старовинних ваз, а в AHUB BAR можна зібрати віртуальний пазл, вибираючи здоровий перекус зі збалансованого меню.

Бізнес і життя в AHUB

Насичена програма AHUB передбачає участь як в офлайн-, так і в онлайн-форматі подій (останні доступні для всіх охочих з будь-якої точки світу за межами локації). Івенти, організацію і підтримку яких забезпечує Альфа-Банк Україна, розбиті на дві основні гілки: «Розвиток бізнесу» та «Розвиток особистості». Перший формат орієнтований на бізнес-процеси та реалізується за участю запрошених спікерів з бізнес-середовища, другий спрямований на пошуки натхнення і нових ідей. Заходи в AHUB проходять з березня 2021 року, афіша подій оновлюється щомісяця.

Серед знакових подій в AHUB AFISHA на травень-червень 2021 року:

25.05, 19:00, Мистецтво з INVERIUM: «Як дивитися кіно, щоб його розуміти»

Андрій Алфьоров – кінознавець, кінокритик, член Міжнародної асоціації кінопреси (FIPRESCI), телеведучий, розповість про те, як дивляться фільми кінокритики. Як еволюціонувати від простого глядача до початківця кінознавця і як відрізнити «хороший» фільм від посереднього? Захід організовано в рамках співпраці з культурним проєктом INVERIUM platform у форматі онлайн-лекції на платформі YouTube за посиланням.

Мыслить за рамками. Как креативное пространство AHUB помогает создавать

26.05, 19:00, Відкрита дискусія «HARD AND SOFT SKILLS МАЙБУТНЬОГО»

Дискусія в прямому етері про те, які навички знадобляться на шляху до успіху, які з них є критично важливими і як краще підготуватися до майбутнього. Експерти в студії: Олександр Борняков, заступник міністра цифрової трансформації України з питань розвитку IT; Антон Мельник, керівник проєкту «360 Tech Ecosystem», експерт з інновацій, інвестицій та стартапів у Мінцифри; Андрій Гриценюк, IT-директор Альфа-Банку Україна. Захід відбудеться у форматі онлайн-дискусії на платформі YouTube за посиланням.

AHUB запрошує всіх охочих для онлайн-спілкування зі спікерами.

Мыслить за рамками. Как креативное пространство AHUB помогает создавать

29.06, 19:00, МАЙСТЕР-КЛАС «ТРАНСФОРМАЦІЙНА КОМУНІКАЦІЯ. МОДУЛЬ 2»

Досягати цілей здатний кожен – якщо слідуватиме робочим стратегіям. Під час майстер-класу учасники навчаться викликати прихильність до себе, конструктивно і впевнено спілкуватися, розрізняти невербальну інформацію і розвивати відносини для досягнення своїх цілей. Заняття складається з лекції та практичної частини.

Спікер – Яна Андреєва, бізнес-тренер з 20-річним банківським практичним досвідом у продажах. Майстер-клас є продовженням першого модуля серії заходів ДОСЯГНЕННЯ ЦІЛЕЙ: ПРАКТИЧНІ ТЕХНОЛОГІЇ УСПІХУ. Першу частину можна подивитися тут.

Другий етер відбудеться за посиланням.

Із записами всіх попередніх подій завжди можна ознайомитися на офіційному Youtube-каналі Альфа-Банку Україна.

AHUB високих розмов – новий формат

24 червня, під час Leopolis Jazz Fest, відкривається новий формат онлайн-шоу в межах AHUB AFISHA – «AHUB високих розмов», який виступає незалежним дискусійним майданчиком.

Тут спікери з різними поглядами ділитимуться експертними думками щодо заявленої бізнес-тематики. Крім відкритого спілкування між учасниками, в діалозі братимуть участь і глядачі. Особливість формату в тому, що до обговорення актуальних інфоприводів і трендів будуть підключені як представники державного сектору України, так і приватний бізнес. Перший захід «AHUB високих розмов» відбудеться на тему «Розвиток малого і середнього бізнесу та стартап-екосистеми».

Як потрапити до AHUB Lviv?

Креативний простір AHUB Lviv доступний для клієнтів Альфа-Банку Україна з пакетом послуг Black і Graphite, учасників A-CLUB і окремих категорій ФОП. Щомісяця для клієнтів банку нараховуються квитки відповідно до квот. Квитки надають можливість бронювання послуг AHUB. Онлайн-заходи AHUB AFISHA доступні всім охочим.

Залишити заявку, щоб стати клієнтом і користуватися всіма послугами AHUB, можна прямо на сайті AHUB.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло