Криптоінвестування: що треба знати перед тим, як починати інвестування
Pekлama

Криптоінвестування: що треба знати перед тим, як починати інвестування

Хочете стати успішним гравцем на ринку криптовалют? Це можливо, просто користуйтеся нашими порадами

Этот материал также доступен на русском
Криптоінвестування: що треба знати перед тим, як починати інвестування

Навіть по закінченню декількох років, що минули з моменту виникнення й активного розвитку криптовалют, багато інвесторів побоюються почати інвестувати в цей сектор. Як і всі інші сфери, ринок криптовалют на етапі бурхливого росту схильний до найсильніших коливань – частково це можна пояснити постійними зростаннями та падіннями вартості найпопулярніших віртуальних монет. Так, у середині травня, за один-єдиний день (20 травня) капіталізація цього ринку знизилася приблизно на 1 трлн доларів США. Сталося це на тлі заяв уряду Китаю про те, що він забороняє проводити операції з криптовалютами.

Щоб не потрапити в халепу і заробити на коливанні вартості, експерти радять на етапі прийняття рішення про інвестування дотримуватися наступних правил:

  • Визначитися з розміром інвестицій і тим, в яку криптовалюту ви будете вкладати кошти. Немає потреби зупинятися на якійсь одній – відоме прислів'я про те, що не можна всі яйця класти в один кошик, у цьому випадку буде більш ніж актуальна.
  • Розберіться, як функціонує ця криптовалюта, яка її історія, в чому полягає її новизна, навіщо її випускають на ринок, які технічні рішення лежать в її основі.
  • Подивіться динаміку цін протягом тижня або місяця. Деякі сайти, наприклад Paybis, показують зміни цін у режимі реального часу. Досвідчені трейдери знають що в цьому є своя закономірність.
  • Вивчіть ринкові тренди, механізми, які є причинами ринкових процесів, психологію інших інвесторів (в першу чергу, що ними рухає). Звичайно, добре, якщо у вас є досвід трейдингу, якщо немає, то слід підтягнути теоретичні основи та особливості цього виду інвестування.
  • Стежте за великими гравцями, які присутні на ринку. Сьогодні це зробити нескладно: просто знайдіть Facebook-сторінку, підпишіться на Instagram або починайте читати блог якоїсь відомої людини з цієї сфери – наприклад, Пітера Тіля, найвідомішого криптовалютного мільярдера.
  • Також, використовуючи Bitcoin Калькулятор, можна розрахувати в режимі реального часу скільки ви отримаєте криптовалюти.

Така стратегія допоможе вам стати професіоналом, якому під силу не тільки реагувати, але і передбачати, в яку сторони буде рухатися ринок.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті