Тагліт ділиться досвідом: шлях туристичного проєкту в умовах коронакризи

Тагліт ділиться досвідом: шлях туристичного проєкту в умовах коронакризи

Некомерційний проєкт ставить собі за мету формування єврейської самосвідомості та посилення солідарності з єврейськими громадами у молоді віком від 18 до 32 років

Этот материал также доступен на русском языке
Тагліт ділиться досвідом: шлях туристичного проєкту в умовах коронакризи

Жодна інша галузь не постраждала внаслідок всесвітньої епідемії COVID-19 більше ніж туристична. Всі ми пам'ятаємо, як розвивалася ситуація з весни 2020 року. Чимала частина країн надовго скасувала міжнародні польоти, що унеможливило як приватні туристичні поїздки, так і візити організованих груп. Така звична в наш час міжнародна взаємодія на особистому і офіційному рівні – опинилася під загрозою. Частина туристичних компаній припинила існування, частина перепрофілювалася на внутрішній туризм, чи була змушена розвивати інші напрямки. Однак шкоду від пандемії не можна звести лише до фінансових втрат. Карантинні обмеження привели до ряду інших неприємних наслідків, таких як апатія, втрата мотивації і морального здоров'я, погіршення якості життя. Для багатьох людей подорожі, знайомства з новими місцями і людьми – улюблений вид дозвілля, хобі та справжня пристрасть.

В таких обставинах у всій красі розкрилася справжня цінність сучасного інтернету з його інтерактивними онлайн-активностями: соціальними мережами, прямими трансляціями, стрімінговими сервісами та груповими відеоконференціями. На коні залишилися ті фірми і проєкти, які зуміли сповна скористатися актуальними здобутками та інноваціями у сфері інформаційних технологій. Відмінним і надихаючим прикладом успішної політики в умовах коронакризи безумовно є міжнародний проєкт Тагліт, який ось уже понад 20 років організовує освітні поїздки в Ізраїль для молоді з єврейським корінням.

Некомерційний проєкт Тагліт ставить собі за мету формування єврейської самосвідомості та посилення солідарності з єврейськими громадами у молоді віком від 18 до 32 років зі всього світу за рахунок вражень від 10-денної пізнавальної подорожі до Ізраїлю.

До того, як внаслідок епідемії коронавірусу було призупинено міжнародне авіасполучення з Ізраїлем, стараннями Тагліт щорічно відвідували понад 50 тисяч учасників з 67 країн.

Як і всі успішні проєкти Тагліт за час карантину посилив свою присутність в соцмережах – збільшилося не тільки число підписників, а й їхня залученість. Контент став більш різноманітним і інтерактивним. Регулярно проводилися кулінарні вебінари, конкурси фотографій учасників, різноманітні святкові веб-активності. Проводився віртуальний збір груп учасників проєкту через Zoom. Керівництво проєкту регулярно проводило прямі трансляції, озвучувало позицію з усіх актуальних питань, активно обмінювалося досвідом з фахівцями у різних галузях.

Чудовою можливістю познайомитися з Ізраїлем у форматі Тагліт став пізнавальний онлайн-відеотур.

Відбувся також успішний запуск нового формату – в популярному серед молоді ТікТок. Автентичний і наочний контент дає масу яскравих фактів з життя сучасного Ізраїлю за 30-40 секунд перегляду.

Ізраїльський характер також проявився в починанні Тагліт під назвою «Тримаймося разом». Був розроблений портал, де учасники ізраїльського проєкту за всі роки з країн СНД отримали можливість залишити інформацію про свій бізнес і знайти партнерів серед великої та дружної сім'ї Тагліт, як за регіоном, так і за видом діяльності.

Вся активність Тагліту в карантинний період відображає ці цінності – незламність, гнучкість і винахідливість у важких обставинах, оптимізм, спілкування і підтримка.

«Після відновлення поїздок в Ізраїль євреїв по праву народження в травні 2021 роки ми забезпечили тисячам учасників безпечний і важливий для них досвід», – відзначили представники Тагліт.

На превеликий жаль, з 11 серпня поїздки були знову призупинені у зв'язку з вступом в силу вимоги про семиденний карантин для мандрівників, що в'їжджають до Ізраїлю. Групи також не зможуть приїхати в вересні через єврейські свята. З приводу прильоту груп, запланованих на жовтень-листопад, рішення ще не прийнято, але організатори поїздок дуже сподіваються, що ті з юнаків та дівчат, хто пройшов повний курс вакцинації Moderna або Pfizer все ж зможуть скористатися можливістю безкоштовно відвідати Ізраїль вже в цьому році.

Можна бути впевненим, що будь-які нові виклики, будь то епідеміологічна або геополітична обстановка – не стануть нездоланною перешкодою для справжніх лідерів. Вся діяльність і історія проєкту Тагліт є видатним прикладом такого підходу.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті