Відкривайте рахунки в ПУМБ через Дію
Pekлama

Відкривайте рахунки в ПУМБ через Дію

Реєстрація нових клієнтів банку відтепер займає лише декілька хвилин

Этот материал также доступен на русском языке
Відкривайте рахунки в ПУМБ через Дію

Перший Український Міжнародний Банк впроваджує відкриття рахунків у «ПУМБ Online» через застосунок Дія. Основна мета – зробити роботу із банком простою, зручною і без зайвих паперів.

Відтепер реєстрація нових клієнтів банку займає лише декілька хвилин. З вересня відкрити рахунок у «ПУМБ Онлайн» та пройти процедуру ідентифікації можна швидко та просто завдяки застосунку Дія. Усе, що необхідно зробити –  встановити на смартфон додаток «ПУМБ Online» (Android або іOS) та зареєструватися за допомогою цифрових документів у застосунку Дія.  Після цього користувач може відкрити та активувати дебетову віртуальну карту всеКАРТА.  Після активації карти, клієнт банку зможе 24/7, без черг, перерви на обід та карантинних обмежень вирішувати щоденні фінансові питання: відкривати депозит у мобільному додатку, без обмежень та комісій переказувати кошти з картки на картку будь-якого банку, сплачувати комунальні послуги, оплачувати кредити та інші банківські послуги.

«Для багатьох наших клієнтів мобільний додаток вже давно став зручним та комфортним фінансовим інструментом, який щоденно допомагає користувачам. Відсьогодні завдяки Дії,  фінансові послуги від ПУМБ стають ще доступнішими. Аби відкрити дебетову віртуальну карту всеКАРТА не треба окремо планувати свій час. Усе доступно швидко, онлайн та у будь-який зручний для клієнта час. Це  зробить нас ще ближчими до клієнтів та, впевнений – прискорить розвиток фінсектору», – коментує Михайло Сергієнко, директор Департаменту розвитку digital бізнесу та дистанційних каналів ПУМБ.

Процес реєстрації у ПУМБ через застосунок Дія не вимагає жодних паперів, а відкриття та обслуговування дебетової карти всеКАРТА – безкоштовні.

«ПУМБ Online»  – ваш час та зручність щодня. Банк, який працює 24/7. Переказуйте кошти, поповнюйте рахунки та вирішуйте інші фінансові завдання швидше і простіше ніж будь-коли.

Дія – це новий рівень взаємодії держави та громадян: зручний і людяний. Все дуже зручно та завжди під рукою у смартфоні.

На порталі можна отримати онлайн майже 70 державних послуг, а в оновленому мобільному застосунку – доступ до 11 своїх цифрових документів і 12 послуг. Серед документів: ID-картка та закордонний біометричний паспорт, студентський квиток, посвідчення водія, свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу, страховий поліс транспортного засобу, податковий номер (РНОКПП), свідоцтво про народження, довідка переселенця (ВПО) та внутрішній і зовнішній COVID-сертифікати. Особливої уваги заслуговує революційна технологія Дія. Підпис – найзахищеніший електронний підпис просто у смартфоні.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті