Як просто та дешево купити Bitcoin на біржі WhiteBIT
Pekлama

Як просто та дешево купити Bitcoin на біржі WhiteBIT

Чому біткоїн – інвестиція на перспективу? А також найпоширеніші та найлегші шляхи купити біткоїн на WhiteBIT

Этот материал также доступен на русском языке
Як просто та дешево купити Bitcoin на біржі WhiteBIT

Дві цифри: $11 500 та $68 000+. Попри волатильність, біткоїн – перша та фундаментальна монета. Найчастіше трейдинг криптовалют здійснюється саме у парі з біткоїн. Якщо ще не пізно купити біткоїн, як це зробити на WhiteBIT?

Що таке біткоїн

Біткоїн – це віртуальний актив (ВА), що у майбутньому має всі шанси стати повноцінною альтернативою фіатним грошам. Монета створюється у власній мережі блокчейн та нараховується майнерам за розв'язання задач – знаходження блоків.

Чому популярний BTC: криптовалюта, біржа та інвестори

Віртуальні активи впроваджуються у повсякденність. Попри велику кількість питань, пов'язаних із регулюванням криптовалют в цілому, країни одна за одною усвідомлюють неминучість прийняття ВА як чинного платіжного інструменту. Першою державою на цьому шляху вже став Сальвадор, де біткоїн прийнятий у якості національної валюти. Сьогодні введенням криптовалюти в правове поле активно займається й Україна (ЗУ «Про віртуальні активи» прийнятий у другому читанні. Наразі ветований, а за оцінкою представників ринку, може бути прийнятий навесні 2022 року).

Крім того, великий бізнес також зацікавлений у криптовалютах та біткоїні окремо. Так, lifecell обрав WhiteBIT у якості партнера. Разом компанії впроваджують віртуальні активи у життя українців, стимулюють купівлю біткоїну додатковими мегабайтами інтернету та призами: макбуками, айфонами тощо.

Дефіцит. Він пов'язаний із двома факторами.

Перший – кількість біткоїнів обмежена 21 млн монет. У обігу вже 18,8+ мільйонів. Хоча торгівля криптовалютою цікава далеко не всім інвесторам, з часом кожен новий випущений актив має набувати більшої цінності. І у майбутньому, коли буде потрібна ця криптовалюта, купити її буде складніше та дорожче.

Другий – інтерес великих інвесторів вплине на ліквідність активу. Сьогодні, маючи необхідний бюджет, можна досить швидко купити біткойн. Але з кожним роком кількість компаній, які здійснюють великі закупівлі BTC, зростає. Його залишається дедалі менше, отже, дефіцитність зростатиме паралельно з цінністю.

Як просто та дешево купити Bitcoin на біржі WhiteBIT

Купівля на біржі WhiteBIT

Біржа криптовалют WhiteBIT надає кілька шляхів для здійснення покупки.

Перший – поповнити основний баланс фіатними коштами через платіжну систему, після чого купити BTC через вкладку “Обмін”. Треба врахувати комісію банку, розмір якої залежить від сервісу та валюти. Криптобіржа WhiteBIT дає можливість завести гривню без комісії взагалі (як писали ForkLog, майданчик уклав партнерство з monobank), або скористатися іншим платіжним сервісом із конкурентними комісіями від 0,7% до 4,5%.

Щодо комісії, яку криптовалютна біржа бере за операцію: на WhiteBIT можна біткоїн купити за євро, долари, рублі, гривні з мінімальною комісією з боку платформи в розмірі 0,1%.

Другий спосіб, який надає біткоїн біржа WhiteBIT – пряма купівля через платіжну систему. Це можна зробити, якщо перейти на вкладку “Баланси” – “Загальний” – “Купити криптовалюту”. Тут біржа криптовалюти комісії не стягує.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло