Mind Intelligence: як війна змінить паливно-енергетичний комплекс України

Mind Intelligence: як війна змінить паливно-енергетичний комплекс України

І на що вже сьогодні слід зважати гравцям енергоринку

This material is also available in English
Mind Intelligence: як війна змінить паливно-енергетичний комплекс України
Фото: depositphotos.com

Ринок електроенергії в умовах війни та зближення України з ЄС стає однією з ключових точок взаємодії з Євросоюзом. Західні країни відкрили власний ринок для української електроенергії та готові в першу чергу інвестувати і фінансово підтримувати саме цю галузь.

Mind Intelligence аналізує, яким чином нові обставини вплинуть як на саме енергосередовище, так і на український політичний і діловий ландшафт. Розберемо основні тренди та події, за якими Україна спостерігатиме протягом наступних років:

Енергетика – новий локомотив економіки

Україна в результаті війни вже втратила значну частину свого промислового та аграрного потенціалу. Йдеться не лише про фізичні активи, що були зруйновані агресором, але також про загублені господарські ланцюги та втрату людського капіталу.

Паливно-енергетичний комплекс України: як війна змінить базову галузь економіки

Вітчизняна енергетика – як і всі інші галузі промисловості – зазнала доволі значних втрат. Проте на відміну від останніх (зокрема, машинобудування, металургії, ОПК, авіабудування, суднобудування тощо) вона має високі шанси на швидке відновлення.

Ключову роль у цьому відіграє значний попит на електричну енергію в ЄС. В умовах доволі високих цін на європейському енергоринку, європейська спільнота зацікавлена в тому, щоб мати постачальника відносно дешевої енергії. Завдяки цьому фінансова підтримка та

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло