Discuss Discuss
Дайджест Reactor Monitor: що спільного в котячих лотків, хмар даних та аналітичної розвідки
Партнерський матеріал

Дайджест Reactor Monitor: що спільного в котячих лотків, хмар даних та аналітичної розвідки

Три челенджі відкритих інновацій, опубліковані на платформі буквально вчора

Дайджест Reactor Monitor: що спільного в котячих лотків, хмар даних та аналітичної розвідки
Фото: DR

Семантична платформа-агрегатор челенджів відкритих інновацій Reactor Monitor працює з жовтня 2022 року. За цей час на платформі з’явилося близько 200 найрізноманітніших завдань з усіх куточків світу – корпоративних викликів і стартап-конкурсів у рамках івентів, тематичних челендж-серій і одиничних точкових запитів. Засновник та оператор Reactor Monitor, платформа відкритих інновацій Reactor.ua завдяки унікальному семантичному модулю від моніторингової компанії SemanticForce щодня знаходить цікаві інноваційні виклики, у яких можуть взяти участь українські стартапи, скейлапи та технологічні команди.

Сьогодні в дайджесті Reactor Monitor – найсвіжіші надходження, челенджі, які з’явилися на платформі буквально вчора. Загалом на платформі зараз є понад 70 класних можливостей для команд.

«Дайджест Reactor Monitor» – спільний проєкт Mind і платформи Reactor.ua, присвячений кращим світовим викликам відкритих інновацій, у яких можуть взяти участь українські технологічні команди.

Рішення для приймання та контролю даних для аналітичної розвідки

Заявники: директорат технічної підтримки нерегулярних бойових дій Сполучених Штатів (IWTSD) та Агентство оборонної науки і технологій Сингапуру (DSTA).

Ключові індустрії: Statistics, Data Integration.

Опис: співробітникам аналітичної розвідки часто доводиться мати справу із широким діапазоном джерел даних, типів, структур і форматів, щоб ретельно підготувати й опрацювати дані перед тим, як передати їх для глибшого аналізу. Заявники шукають інноваційне рішення для приймання та контролю даних, яке могло б адаптувати свій метод і водночас залишатися агностичними (тобто підтримувати) щодо різних типів, форматів і схем даних, які можуть містити текст, зображення, відео, таблиці, файли CSV тощо.

Переваги для команд: призи конкурсу: 1-е місце – $20 000, 2-е місце – $10 000, 3-е місце – $6000. Розв’язувачі або принаймні один член команди мають бути присутніми на фінальній події в Сингапурі. Крім того, представник команди отримає безкоштовний квиток для відвідування Сингапурського саміту з питань оборонних технологій, що відбудеться 22–24 березня 2023 року.

Дедлайн: 12 лютого 2023 року.

Як взяти участь: заявка розміщена на платформі Wazoku, доступна для заповнення після реєстрації.

Snowflake Startup Challenge

Заявники: платформа хмарних даних Snowflake і Нью-Йоркська фондова біржа.

Ключова індустрія: Cloud Data Services.

Опис: Snowflake Startup Challenge – це змагання для стартапів на ранній стадії, які створюють інноваційні програми та продукти на базі хмари даних Snowflake. Для участі в конкурсі потрібно створити програму зі Snowflake в основі архітектури й надіслати демовідео (до п’яти хвилин) та опис рішення.

Переваги для команд: переможець і фіналісти можуть отримати до $1 млн інвестицій від Snowflake, менторство від лідерів галузі в компаніях, зареєстрованих на Нью-Йоркській фондовій біржі, і глобальну видимість.

Дедлайн: 1 березня 2023 року.

Як взяти участь: заповнити заявку на офіційному сайті конкурсу.

Це ще не все!

Більше викликів відкритих інновацій – на платформі Reactor Monitor

Дружній до котів дезодоруючий пристрій для лотків

Заявники: платформа відкритих інновацій yet2.

Ключові індустрії: Smart Devices, Smart Home.

Опис: клієнт yet2 шукає інтелектуальні пристрої, здатні виділяти агент, що маскує, нейтралізує або усуває запахи після того, як кіт сходить у лоток, і не потурбує кота шумом чи нав’язливим спреєм. Більшість власників домашніх тварин використовують звичайні підходи, як-то щоденне опорожнення лотка, мийні розчини для усунення запахів тощо. Наш клієнт намагається поліпшити досвід власника домашніх тварин, розробляючи нові технології, які дозволять максимально легко боротися з неприємними запахами.

Переваги для команд: клієнт відкритий для багатьох різних типів співпраці – ексклюзивність, ліцензування, право власності, придбання тощо.

Дедлайн: немає.

Як взяти участь: зв’язок через менеджера yet2, контакти якого розміщені на сторінці челенджу.

Сподобалися челенджі?
Допоможемо подати заявку!