Логістика під час війни: як Компанія Binfield налаштувала вантажні потоки та зберігання
Новини компаній

Логістика під час війни: як Компанія Binfield налаштувала вантажні потоки та зберігання

Компанії довелось заново вибудовувати архітектуру окремих процесів, починаючи від закупівель і закінчуючи складською логістикою

Логістика під час війни: як Компанія Binfield налаштувала вантажні потоки та зберігання

Топ логістичних викликів, з якими зіткнулась компанія

1. Руйнування логістичних маршрутів

До повномасштабного вторгнення 60-65% від загального обсягу добрив, які імпортував BINFIELD, перевозилось транзитом через територію Білорусі.

Це стосується сегменту комплексних гранульованих добрив FERTIS (Литва). Наявність в країнах Балтії великого парку вагонів і короткий транзитний час дозволяли поставляти великі обсяги вантажів в стислі строки. План виробництва був розписаний на 1-2 місяці наперед, відповідно й було чітке розуміння графіку поставок.

Необхідність перебудови маршрутів ми почали активно обговорювати в компанії ще з грудня 2021 року, коли США наклали санкції на ряд білоруських компаній, включно з компанією “Беларуськалий” та її експортним підрозділом “Беларусская калийная компания”, які щороку експортували більше ніж 12 млн тонн калію через найбільший порт Литви – Клайпеда.

Ми усвідомлювали, що подальший розвиток пов'язаних з цим подій може поставити під загрозу вчасне виконання взятих компанією зобов'язань, тому заздалегідь провели переговори та підписали довгострокові контракти на перевалку добрив з низкою польських терміналів.

На початку весняного сезону 2022 року нам, як і іншим гравцям ринку, довелось заново вибудовувати всі процеси в логістиці практично з нуля. Значною мірою збільшилось “плече” та вартість доставки. Попри це нам вдалось поступово оптимізувати дані процеси і наростити обсяги завдяки злагодженій роботі всіх учасників ланцюга поставок.  Для прикладу, обсяг перевалки у 1-у кварталі 2023 року перевищив обсяг за аналогічний період 2021 року, що був рекордним для компанії.

«Логістика завжди потребує гнучкого підходу, розуміння ринку та надійних партнерів», – каже Валентин Перванчук, керівник відділу логістики і ЗЕД групи компаній Binfield.

2. Товарні запаси, безпека зберігання продукції

В активі BINFIELD розгалужена мережа складів, що в залежності від сезону зберігають від 5 до 10 тис.т добрив як самої компанії, так і її клієнтів. З початком повномасштабної війни необхідно було оперативно приймати рішення як забезпечити захист і безпеку задіяних на складах працівників та зберегти товар. В першу чергу це стосувалось регіонів, де велись активні бойові дії.

На певний час нам довелось призупинити роботу найбільшого в компанії виробничо-складського комплексу, що знаходиться в Київській області. При цьому частину товару, який там зберігався під замовлення клієнтів, було переміщено на захід країни. Це потягнуло за собою значні витрати.

В період весняного сезону 2022 року основним хабом для компанії виступив складський комплекс підрозділу BINFIELD LOGISTICS в Тернопільській області, який продовжував стабільно працювати як на приймання, так і на відвантаження продукції нашим клієнтам.

Окремо хочеться виділити той факт, що близько 3 тис.т продукції компанії, на початок повномасштабної війни, знаходились в порту Миколаєва. До 2022 року порт перевалював 25-27% всього імпорту компанії, в більшості це фосфорні добрива. Попри брак транспорту і постійний ризик обстрілів в регіоні нам вдалося вивезти товар з порту, з мінімальними втратами, завдяки злагодженій роботі команди #BINFIELD_TEAM і наших партнерів.

В цілому, загроза ракетних обстрілів змусила нас посилити вимоги до умов зберігання продукції в частині об'ємів та схем розташування на площах складських об'єктів.  Особливо це стосується азотної продукції.

3. Транспортування

В залежності від сезону 85-90% обсягу, що імпортує компанія, поставляється залізничним транспортом. 2022 рік не став виключенням, адже ми зробили ставку на логістичні термінали, які знаходяться на лінії LHS (Польща), що має однакову з українською ширину колії і простягається від залізничного переходу в Грубешові до станції Славкув.

Наявність вагонів напряму залежить від українського експорту до країн ЄС.  На тлі падіння обсягів промислового експорту в 2022 ми відчули гострий дефіцит залізничних вагонів. Особливо це відчувалось в червні-липні 2022 року, коли ми працювали над виконанням контрактів літньо-осінньої посівної кампанії.

Проте з ростом українського експорту зернових до Польщі, у нас з’явився постійний потік вагонів, який дозволяв нам перевозити 9-11 тис.т на місяць, тільки через польський кордон.

Окремо слід виділити проблеми в галузі автомобільних перевезень.

Дефіцит пального, великі черги на міжнародних пунктах пропуску, необхідність обїзду безпечними шляхами, блокпости та обмеження пов’язані з комендантською годиною – все це фактори, які в різний час ускладнили автомобільну логістику та здорожчили її вартість. В сезон це наклало свій відбиток на планування перевезень і роботи складів компанії.

Фактично нам довелось заново вибудовувати архітектуру окремих процесів, починаючи від закупівель, закінчуючи складською логістикою. І це все відбувалося в сезон: відвантаження, релокація, інвестування в об'єкти, всі процеси паралельно. Це колосальна та професійна робота всієї команди Binfield, за що я їм особисто надзвичайно вдячний.

Binfield на ринку України з 2011 року. Завдяки надійності, професійності та злагодженій роботі команди Binfield – лідер на ринку України по впровадженню ефективних технологічних рішень в удобрення сільськогосподарських культур. Компанія офіційно імпортує мінеральні добрива провідних європейських виробників, а саме COMPO EXPERT GmbH, UAB Marijampoles NPK, холдингу GRUPA AZOTY, Achema, Anwil та компанії ICL.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло