Кінопрем’єри тижня: детективний трилер «Під гіпнозом» з Беном Аффлеком і вітчизняна драма «Я, Ніна»

Кінопрем’єри тижня: детективний трилер «Під гіпнозом» з Беном Аффлеком і вітчизняна драма «Я, Ніна»

Сюжет про реальність під чужим контролем і боротьба з раком

Кінопрем’єри тижня: детективний трилер «Під гіпнозом» з Беном Аффлеком і вітчизняна драма «Я, Ніна»
Кадр зі стрічки «Під гіпнозом».

«Під гіпнозом»

Кінопрем’єри тижня: детективний трилер «Під гіпнозом» з Беном Аффлеком і вітчизняна драма «Я, Ніна»

Сюжет. Детектив поліції Деніел Рурк (Бен Аффлек) болісно переживає зникнення маленької доньки. Одного дня Рурк отримує завдання втрутитися у пограбування банку. На місці він бачить як не знайомі між собою люди злагоджено діють у інтересах злочинців. Аби зрозуміти, що ними керує, Рурк виходить на віщунку Дайану Крус (Алісі Брага). Виявляється, що всьому виною діяльність невловимого «гіпнотика» (Вільям Фахтнер), який вміє за лічені секунди проникати в розум людей та змушувати їх до будь-яких дій. Чим більше Рурк прагне розібратися у тому, що відбувається довкола, тим складніше відрізняти реальність від штучних спогадів та навіювання.

В українському прокаті: з 7 вересня 2023 року.

Бекграунд. Фантастичний трилер, детектив та бойовик «Під гіпнозом» зняв за власним сценарієм Роберт Родрігес («Аліта: Бойовий янгол», «Чотири кімнати»). Як і у інших фільмах, він задіяв у виробничому процесі своїх дітей – чотирьох синів та доньку. Основні зйомки фільму проходили восени 2021 року у місті Остін, штат Техас. За сценарієм саме там розгортаються події фільму. 

На веб-сайті агрегатора рецензій Rotten Tomatoes 35 % із 92 відгуків критиків є позитивними із середнім рейтингом 4,7/10. 

Financial Times, наприклад, дали фільму 2/5 зірок, написавши: «Настрій гарний і конспірологічний, але справжній вбивця – це те, що відчувається, ніби 80 відсотків часу фільму проведено з Аффлеком і його колегами, які стоять у кімнатах та пояснюють сюжет».

Вам сподобається, якщо: ви є шанувальником акторської гри Бена Аффлека і хочете побачити мультижанровий фільм з купою переслідувань і загадок.

Вам не сподобається, якщо: ви не хочете витрачати час на загалом другорядний трилер, під час перегляду якого частенько хочеться спати.

Головна причина подивитися: побачити кіноісторію про викривлену реальність, де є цікаві операторські та режисерські прийоми, що намагаються заколисати глядача в особливій містичній атмосфері. 

«Я, Ніна»

Кінопрем’єри тижня: детективний трилер «Під гіпнозом» з Беном Аффлеком і вітчизняна драма «Я, Ніна»

Сюжет. Ніна Сокіл – сильна особистість, красива та успішна телеведуча. В її житті є все, про що тільки можна мріяти: любов, кар’єра, прихильники.

В одну мить фатальна новина руйнує все, до чого зірка так довго йшла. Саме ця перешкода змусить її зрозуміти, хто вона насправді, і що є найважливішим у житті.

В українському прокаті: з 7 вересня 2023 року. 

Бекграунд. Фільм Марисі Нікітюк «Я, Ніна» – це життєствердна драма, знята за мотивами особистої історії журналістки та телеведучої Яніни Соколової. Стрічка, яка, на перший погляд, присвячена складній темі, фокусується на цінності життя, що варте боротьби.

Фестивалі і премії:

– Офіційний конкурс, Талліннський міжнародний кінофестиваль «Темні ночі», 2022

– Фільм-відкриття, Фестиваль глядацького кіно Миколайчук OPEN, 2023

Фільм є частиною однойменного мультимедійного проєкту, мета якого – допомогти онкохворим людям усвідомити цінність свого життя та почати боротися за нього.

Вам сподобається, якщо: вас цікавить розвиток українського кіно, та ви хочете краще зрозуміти, що відчуває людина, яка проходить випробування страшним діагнозом.

Вам не сподобається, якщо: ви не хочете навантажувати себе непростими темами хвороб та особистих драм, коли довкола і без того багато горя, але разом з тим – це кіно передусім про жагу до життя; вам не надто подобається стиль Марисі Нікітюк, а від акторів ви хочете бачити менше штучності у кадрі.

Головна причина подивитися: побачити художню версію біографічної історії української журналістки Яніни Соколової й драматичний сюжет, – побудований, зокрема, на внутрішньому конфлікті головної героїні, – моментами досить таки жахаючий, за словами самої виконавиці головної ролі Ксенії Хижняк. Її персонаж – сильна, але цинічна особистість, яка не звикла проявляти справжні емоції на публіці, але за штучним образом насправді ховається ранима і вразлива людина. 

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло