Кінопрем’єри тижня: детектив «Привиди у Венеції» і горор «Диявольська гра»

Кінопрем’єри тижня: детектив «Привиди у Венеції» і горор «Диявольська гра»

Нова екранізація роману Агати Крісті та недитячі ігри

Кінопрем’єри тижня: детектив «Привиди у Венеції» і горор «Диявольська гра»
Кадр зі стрічки «Привиди у Венеції».

«Привиди у Венеції»

Кінопрем’єри тижня: детектив «Привиди у Венеції» і горор «Диявольська гра»

Сюжет. Фільм оповідає жахливу історію, героєм якої стає знаменитий детектив Еркюль Пуаро. Події стрічки розгортаються в моторошній повоєнній Венеції напередодні Дня всіх святих. Пуаро саме вийшов на пенсію і живе наодинці в найгламурнішому місті світу. Одного разу він неохоче відвідує спіритичний сеанс у занедбаному палаццо з привидами. Та коли одного з гостей вбивають, детектив змушений зануритися у зловісний світ тіней і таємниць.

В українському прокаті: з 14 вересня 2023 року. 

Бекграунд. В основу сценарію фільму ліг маловідомий роман Агати Крісті «Вечірка на Геловін».

Еркюля Пуаро в цій картині, як і у двох попередніх («Вбивство у «Східному експресі» (2017); «Смерть на Нілі» (2022)), зіграв режисер Кеннет Брана.

Серед продюсерів стрічки – Рідлі Скотт, Саймон Кінберг і Марк Ґордон.

На Rotten Tomatoes 81% із 93 відгуків критиків є позитивним із середньою оцінкою 6,6/10. Консенсус вебсайту звучить так: «Похмуріша та моторошніша версія «Пуаро» від Кеннета Брани – це гідна закуска на Геловін, чия невибаглива таємничість підкреслюється чудовими візуальними ефектами та зірковим акторським складом».

Metacritic поставив фільму 62 бали зі 100 на основі 33 оцінок, вказавши на «загалом схвальні відгуки».

Вам сподобається, якщо: ви хочете побачити, що творці не просто адаптували історію королеви детективу, а зробили сміливе перетворення – замість традиційного англійського заміського будинку вони перенесли розслідування Пуаро в загадковий лабіринт венеційських каналів і палаццо з привидами.

Вам не сподобається, якщо: вам не хочеться витрачати час на «гламурну» і аж надто голлівудську версію екранізації твору Агати Крісті або якщо ви загалом не любите детектив, як жанр.

Головна причина подивитися: динамічний дует оскароносного режисера Кеннета Брани та досвідченого сценариста Майкла Гріна подарує вам кінематографічну подорож у кращих традиціях сюжетних поворотів Агати Крісті. 

«Диявольська гра»

Кінопрем’єри тижня: детектив «Привиди у Венеції» і горор «Диявольська гра»

Сюжет. Група підлітків із Салема знаходить проклятий ніж, який випускає демона. Він змушує їх грати в моторошні, смертельні версії дитячих ігор. Переможців не існує, а вихід лиш один – залишитися живими.

В українському прокаті: з 14 вересня 2023 року. 

Бекграунд. Режисерами виступили Ерен Селебоглу та Арі Коста. Останній відомий своєю роботою асоційованого продюсера блокбастерів Marvel, зокрема «Месники: Завершення».

Раніше Селебоглу працював разом із Костою над короткометражним фільмом 2020 року «Інтернет вбиває».

Вам сподобається, якщо: ви не проти побачити чергову історію у жанрі фільму жахів про те, коли в головних героїв на кону їхні життя, тож не залишається іншого вибору, як взяти участь у смертельних іграх і перемогти демона… або померти.

Вам не сподобається, якщо: жахастики – не ваша стихія, а адреналіну вистачає і так, а от пригоди ви б хотіли бачити виключно в позитивному ключі, а не в грі на виживання.

Головна причина подивитися: дитячі ігри часто слугують воротами до безтурботних розваг, але в цьому фільмі жахів вони перетворюються на пекельний вир. 

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло