Чого очікувати від лютого-2025?

Чого очікувати від лютого-2025?

Події, заходи та тренди, за якими варто стежити цього місяця

Чого очікувати від лютого-2025?
Фото: depositphotos.com

Mind продовжує стежити за найвизначнішими подіями в економіці, політиці та суспільному житті, які мають вплив не лише на конкретні країни, а можуть прямо чи опосередковано позначатися на цілих регіонах. Раніше ми публікували орієнтовний перелік найочікуваніших заходів у 2025 році загалом. Тепер пропонуємо календар подій на лютий нинішнього року.

9 лютого – у Німеччині відбудуться перші передвиборчі дебати між канцлером Олафом Шольцем і його конкурентом Фрідріхом Мерцем.

9 лютого – президентські та парламентські вибори в Еквадорі.

9 лютого (в Україні – 10 лютого, о 01:30) – Суперкубок США (Super Bowl LIX) у Новому Орлеані (Луїзіана), на стадіоні Caesars Superdome. Це найпопулярніша трансляція року в США, відома найдорожчою рекламою – як за якістю виготовлення, так і за вартістю розміщення. Команди-учасниці – Kansas City Chiefs і Philadelphia Eagles.

10 лютого – мають набути чинності тарифи, запроваджені китайським урядом проти товарів зі США: 15% – на вугілля та зріджений природний газ; 10% – на сиру нафту та сільськогосподарську техніку. Того ж дня має розпочатись антимонопольне розслідування проти корпорації Google.

10 лютого – у Франції відкривається дводенний Глобальний саміт зі штучного інтелекту.

11 лютого – Міжнародний день жінок та дівчат у науці.

11 лютого – День інтернет-безпеки.

12 лютого – День Дарвіна. Щорічне святкування Дня народження батька еволюційної біології, який народився цього дня у 1809 році. Його «Походження видів» 2015 року було визнано найвпливовішою академічною працею в історії.

Подія місяця

13 лютого – в Києві відбудеться Mind Export Summit 2025. Бізнес-видання Mind UA запрошує українських підприємців почати писати міжнародну історію свого бізнесу. Ми створили платформу для пошуку рішень та партнерів, які потрібні для початку роботи на зовнішніх ринках.

14-16 лютого – у Мюнхені (Німеччина) запланована традиційна конференція з безпеки. Цьогоріч захід відбуватиметься у 61-й раз. Попередньо очікується участь у ньому близько 60 глав держав і урядів, а також півтори сотні міністрів і керівників міжнародних організацій. Найбільшою інтригою цьогорічної Мюнхенської безпекової конференції нараз є «мирний план», який має оприлюднити спецпредставник президента США Дональда Трампа Кейт Келлог.

23 лютого – вибори до німецького бундестагу.

28 лютого – Міжнародний день науки.

У ніч проти 1 березня – мають набути чинності тарифні обмеження у 25% на постачання до США товарів із Мексики та Канади.

Перша рятувальна операція в космосі. На Землю мають повернутися два астронавти NASA – Суніта Вільямс і Баррі Вілмор, які перебуватимуть на МКС вісім місяців. Їхній корабель, Boeing Starliner, зламався та повернувся на Землю на автопілоті у вересні 2024 року.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло