Чого очікувати від лютого-2025?
Події, заходи та тренди, за якими варто стежити цього місяця
Mind продовжує стежити за найвизначнішими подіями в економіці, політиці та суспільному житті, які мають вплив не лише на конкретні країни, а можуть прямо чи опосередковано позначатися на цілих регіонах. Раніше ми публікували орієнтовний перелік найочікуваніших заходів у 2025 році загалом. Тепер пропонуємо календар подій на лютий нинішнього року.
9 лютого – у Німеччині відбудуться перші передвиборчі дебати між канцлером Олафом Шольцем і його конкурентом Фрідріхом Мерцем.
9 лютого – президентські та парламентські вибори в Еквадорі.
9 лютого (в Україні – 10 лютого, о 01:30) – Суперкубок США (Super Bowl LIX) у Новому Орлеані (Луїзіана), на стадіоні Caesars Superdome. Це найпопулярніша трансляція року в США, відома найдорожчою рекламою – як за якістю виготовлення, так і за вартістю розміщення. Команди-учасниці – Kansas City Chiefs і Philadelphia Eagles.
10 лютого – мають набути чинності тарифи, запроваджені китайським урядом проти товарів зі США: 15% – на вугілля та зріджений природний газ; 10% – на сиру нафту та сільськогосподарську техніку. Того ж дня має розпочатись антимонопольне розслідування проти корпорації Google.
10 лютого – у Франції відкривається дводенний Глобальний саміт зі штучного інтелекту.
11 лютого – Міжнародний день жінок та дівчат у науці.
11 лютого – День інтернет-безпеки.
12 лютого – День Дарвіна. Щорічне святкування Дня народження батька еволюційної біології, який народився цього дня у 1809 році. Його «Походження видів» 2015 року було визнано найвпливовішою академічною працею в історії.
Подія місяця
13 лютого – в Києві відбудеться Mind Export Summit 2025. Бізнес-видання Mind UA запрошує українських підприємців почати писати міжнародну історію свого бізнесу. Ми створили платформу для пошуку рішень та партнерів, які потрібні для початку роботи на зовнішніх ринках.
14-16 лютого – у Мюнхені (Німеччина) запланована традиційна конференція з безпеки. Цьогоріч захід відбуватиметься у 61-й раз. Попередньо очікується участь у ньому близько 60 глав держав і урядів, а також півтори сотні міністрів і керівників міжнародних організацій. Найбільшою інтригою цьогорічної Мюнхенської безпекової конференції нараз є «мирний план», який має оприлюднити спецпредставник президента США Дональда Трампа Кейт Келлог.
23 лютого – вибори до німецького бундестагу.
28 лютого – Міжнародний день науки.
У ніч проти 1 березня – мають набути чинності тарифні обмеження у 25% на постачання до США товарів із Мексики та Канади.
Перша рятувальна операція в космосі. На Землю мають повернутися два астронавти NASA – Суніта Вільямс і Баррі Вілмор, які перебуватимуть на МКС вісім місяців. Їхній корабель, Boeing Starliner, зламався та повернувся на Землю на автопілоті у вересні 2024 року.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].