Майте на увазі: головні події 1–10 грудня

Майте на увазі: головні події 1–10 грудня

Виступ 27 джазових музикантів із США, Австралії, Німеччини, Люксембургу, Польщі, Угорщини та України в рамках Jazz Bez, презентація нової композиції від тріо PANIVALKOVA, поєднання класики та рок-музики в балетній постановці Radio and Juliet та інші події найближчого часу, на які варто звернути увагу

Этот материал также доступен на русском языке

У п’ятницю та суботу, 1 та 2 грудня відповідно, у просторі IZONE (вул. Набережно-Лугова, 8) розпочнеться Фестиваль живої історії. Він стане майданчиком для осмислення та опрацювання живої історії, включаючи обговорення революційних подій часів незалежності України, військового конфлікту на сході України, окупації Криму та багатьох інших. У програмі фестивалю дискусії, майстер-класи, кінопокази та перформанси. Вхід на всі події вільний. 

Майте на увазі: головні події 1 – 10 грудня
Фото: Орг-комітет Фестивалю живої історії

З п’ятниці, 1 грудня, в Old Fashioned Bar (вул. Воздвиженська, 32) стартує київська програма українсько-польського джазового фестивалю Jazz Bez. Фестиваль проходить з 2001 року. У Києві відіграють сім концертних програм. На сцену вийдуть австралійці TheNecks, що є майстрами джазової імпровізації, угорська джазова вокалістка Kriszta Pocsai, гості з Люксембургу Dock In Absolute. Фестиваль триватиме до 9 грудня. Початок концертів о 20:00, вартість квитків 500–1200 грн.

Майте на увазі: головні події 1 – 10 грудня
Гурт Dock In Absolute (Люксембург)
Фото: Old fashioned Radio

У неділю, 3 грудня, у Stereo Plaza (просп. Лобановського, 119) пройде вистава «Король Убю». Вона являє собою авторську інтерпретацію п’єси французького поета і драматурга Альфреда Жаррі. Завдяки мінімуму декорацій та реквізиту вся увага глядача концентрується саме на акторській грі. Початок спектаклю о 20:00, вартість квитків 120–800 грн. 

Майте на увазі: головні події 1 – 10 грудня
Фото: Misanthrope theatre

У середу, 6 грудня, у Жовтневому палаці (алея Героїв Небесної Сотні, 1) буде представлено балет Radio and Juliet. Постановка є симбіозом балету та рок-музики гурту Radiohead. Едвард Клюг, хореограф-постановник зі Словенії, переосмислив історію Вільяма Шекспіра, додавши до неї музику, світлові ефекти та відеоінсталяції. Початок балету о 19:00, вартість квитків 280–1850 грн.

Майте на увазі: головні події 1 – 10 грудня
Фото: concert.ua

У п’ятницю, 8 грудня, у клубі Sentrum (вул. Шота Руставелі, 11) пройде ювілейний концерт гурту «Жадан і Собаки». Харківські панки мають намір окреслити цим концертом та підібраною ними програмою весь десятирічний творчий шлях колективу. Після великої кількості змін у складі колективу сьогоднішній набір учасників є незмінним вже декілька років. Початок концерту о 20:00, вартість квитків 220–800 грн.

Майте на увазі: головні події 1 – 10 грудня
Гурт «Жадан і Собаки»
Фото: www.facebook.com/ZhadanDogs/

У суботу, 9 грудня, у Малій Опері (вул. Дегтярівська, 5) пройде концерт жіночого тріо PANIVALKOVA. Цим виступом колектив завершує осінній український тур. Виконавиці у стилі «чуттєвого мінімалізму» презентують у Києві нову композицію під назвою «Космополітік». Це пісня про єдність людей у світі та любов один до одного. Початок концерту о 20:00, вартість квитків 300–500 грн.

Майте на увазі: головні події 1 – 10 грудня
Гурт PANIVALKOVA
Фото: www.facebook.com/panivalkova/

Останній шанс:

До неділі, 3 грудня, у Art 14 Gallery (Михайлівський провулок, 14) триватиме виставка робіт львівського фотохудожника Михайла Французова під назвою Indigoterra. У цій серії робіт автор експериментує з кольором, підкреслюючи контраст між природним та штучним, показуючи глядачеві вплив на навколишнє середовище розвитку технологій. Вхід вільний.

Майте на увазі: головні події 1 – 10 грудня
Фото: Art 14 Gallery

Варто спланувати заздалегідь:

Hollywood Undead

Коли: 1 березня

Де: Sentrum, Київ

У березні до Києва приїде гурт Hollywood Undead. Колектив музикантів з Лос-Анджелесу везе до нашої столиці кожен новий альбом, і цей не стає виключенням. Гурт презентує п’ятий студійний альбом під назвою FIVE. Окрім цього, шанувальники зможуть насолодитися найкращими хітами Hollywood Undead. Початок концерту о 19:00, вартість квитків 1390–3150 грн.

Майте на увазі: головні події 1 – 10 грудня
Фото: concert.ua

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло