mind
Майте на увазі: головні події 13–21 січня

Майте на увазі: головні події 13–21 січня

Вистава, присвячена творчості Joy Division у «Дикому театрі»; ліричний вечір від київського поета Вані Якимова; зустріч, під час якої говоритимуть про творчість засновника експресіонізму Едварда Мунка, та інші події найближчого часу, на які варто звернути увагу

Цей матеріал також доступний російською

У суботу, 13 січня, у Домі архітектора (вул. Бориса Грінченка, 7) американський виконавець і композитор Девід Беркман відіграє концерт New York Jazz. Девід був учасником таких колективів, як Cecil McBee, Tom Harrell та The Vanguard Orchestra. Останні тури музиканта проходили в Європі, Бразилії, Японії, Новій Зеландії та США, де він виступав зі своїм тріо та квартетом. Початок концерту о 19:00, вартість квитків 400–600 грн.

Майте на увазі: головні події 13-21 січня
Фото: Marco Concert‎

У неділю, 14 січня, у Домі архітектора (вул. Бориса Грінченка, 7) пройде поетичний вечір, присвячений творчості Роберта Рождественського, Едуарда Асадова та Сергія Довлатова. Вірші та прозу читатиме український поет, музикант та актор Ваня Якимов під музичний акомпанемент. За роялем – піаніст та композитор Павло Ігнатьєв. Початок концерту о 19:00, вартість квитків 225–400 грн.

Майте на увазі: головні події 13-21 січня
Фото: Marco Concert‎

У понеділок, 15 січня, у креативному просторі Happiness HUB (вул. Паньківська, 14А) пройде презентація аудіовистави «Маленький принц». Ця презентація – частина благодійного проекту за участі українських артистів, таких як Маргарита Сичкар, Володимир Горянський, Євген Хмара та Олексій Вертинський. Усі кошти з продажу записів аудіовистави буде перераховано до Фонду допомоги хворим на анорексію та булімію «Гіппократ». Початок презентації о 19:00, вартість запису 45 грн. 

Майте на увазі: головні події 13-21 січня
Творча група проекту «Театр у мікрофона»
Фото: прес-офіс проекту

У середу, 17 січня, у кінотеатрі «Кінопанорама» (вул. Шота Руставелі, 19) пройде зустріч «Едвард Мунк. Образи підсвідомості. Експресіонізм». Манера живопису Мунка дала початок експресіонізму.  На зустрічі гості зможуть дізнатися про суперечливі та маловідомі факти його біографії. Картини Мунка пронизані протиріччями життя і смерті, любові та самотності. Початок о 19:00, вартість квитків 125–150 грн.

Майте на увазі: головні події 13-21 січня
Фото: Art Business Academy

У п'ятницю, 19 січня, у «Сцена 6» (вул. Васильківська, 1) пройде вистава Joy Division від «Дикого театру». У спектаклі-виставі розкажуть про життя та творчість британського колективу та його соліста Ієна Кертіса. Засновники пост-панку як гурт проіснували лише три роки. До біографічної постановки увійде 10 документальних епізодів із життя Кертіса та музика гурту. Початок вистави о 20:00, вартість квитків 100–300 грн.

Майте на увазі: головні події 13-21 січня
Фото: «Дикий театр‎»

Останній шанс:

До неділі, 21 січня, у Національному музеї Тараса Шевченка (бульвар Шевченка, 1) триватиме виставка «Невидиме. Марія Приймаченко». Експозиція не тільки продемонструє роботи художниці, а й відкриє іншу сторону її полотен. Майстриня завжди підписувала свої роботи ініціалами «М. П.», але на звороті можна знайти надписи народною говіркою у вигляді приказок, якими вона доповнювала свої картини. Вартість квитків 15–35 грн.

Майте на увазі: головні події 13-21 січня
Фото: Національний музей Тараса Шевченка‎

Варто спланувати заздалегідь:

Franz Ferdinand

Коли: 13 червня

Де: арт-завод «Платформа», Київ

На початку літа до Києва завітає шотландський колектив Franz Ferdinand. Гурт виконує пісні у жанрі рок з елементами стилю інді. Для шанувальників звучатимуть такі знайомі хіти, як This Fire та Take Me Out, а також колектив везе до столиці новий альбом Always Ascending. Початок концерту о 19:00, вартість квитків 1090–1490 грн.

Майте на увазі: головні події 13-21 січня
Фото: concert.ua
Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті