Майте на увазі: головні події 7 – 16 вересня

Майте на увазі: головні події 7 – 16 вересня

Вистава за п’єсами підлітків зі сходу та заходу України, відкриття сезону в Театрі на Подолі, літературний Кураж Базар, концерт Dakh Daughters і «ЦеШо» та інші події найближчого часу, на які варто звернути увагу

Майте на увазі: головні події 7 – 16 вересня
Фото Ірини Смехнової / www.theatreonpodol.com

У п’ятницю, 7 вересня, відбудеться відкриття 32 театрального сезону в Театрі на Подолі (Андріївський узвіз, 20-Б). Проект реалізований за підтримки Італійського інституту культури в Україні.

Початок о 18:00 – вечірка, італійська музика та кухня, а також несподіванки і сюрпризи. Після чого у театральній вітальні о 19:00 гратимуть «рецепт сімейного щастя» за італійським драматургом і майстром сатири Даріо Фо у постановці від режисера Ігора Матіїва – вистава «Вільні стосунки». Вартість квитків – 170 гривень.

Майте на увазі: головні події 7 – 16 вересня
Фото Ірини Смехнової / www.theatreonpodol.com

В якості альтернативи глядачі можуть провести вечір у компанії персонажів ненаписаної комедії. «Шестеро характерів ненаписаної комедії…» Луїджі Піранделло від режисера Віталія Малахова – комедія у пошуках автора, коли на сцені поруч з працівниками театру існують герої п’єси. Вони стверджують, що абсолютно реальні, хоча прийшли зі світу фантазій. Якщо вони беззаперечно існують, а актори лише втілюють їх, позичаючи своє тіло, то хто тоді насправді живе повноцінно? Початок о 19:00, вартість квитків – 120 – 500 гривень. Виставу можна побачити і в суботу, 8 вересня, о 19:00.

Майте на увазі: головні події 7 – 16 вересня
Фото Ірини Смехнової / www.theatreonpodol.com

У суботу, 8 вересня та у неділю 9 вересня, з 11:00 до 23:00 онлайн-книгарня Yakaboo спільно з Кураж Базар організовують Літературний Кураж Базар (просп. Академіка Глушкова, 1).  Відкриття збігається з переїздом барахолки на нову локацію – ВДНГ, 19 павільйон.

Лейтмотив Літературного Кураж Базару – книжки для всіх. Організатори обіцяють презентувати різноманітні формати книг: паперові, електронні, аудіо-книги, а також книжки, написані шрифтом Брайля. Буде й жанрове різноманіття – від бізнес- до класичної художньої літератури та мистецьких видань. У програмі – майстер-класи, кінопокази, лекції, автограф-сесії та поетичні читання.

Музичний хедлайнер – співачка LAYAH, Іван Дорн та Луна читатимуть концертні вірші, театр «Мізантроп» презентує виставу. Вартість квитка – 100 грн, 30 з яких йде на благодійність. Квиток можна купити на місці. Для іменинників, вагітних, дітей до 12 років, пенсіонерів, людей з інвалідністю, учасників АТО вхід вільний.

Майте на увазі: головні події 7 – 16 вересня

У неділю, 9 вересня о 19:00 в київському театрі «Актор» (вулиця Велика Житомирська, 40) покажуть виставу «Схід-Захід» режисерки Влади Бєлозоренко. Вистава створена в рамках українського продовження британського проекту Class Act: Схід-Захід, в якому щороку відомі українські режисери та актори створюють постановки за п’єсами дітей зі сходу та заходу України.

Організатори акцентують на терапевтичному ефекті, що створює спільна творчість аматорів та професіоналів та проговорювання важливих соціальних тем, а також руйнування внутрішніх кордонів зокрема. Ідею включити виставу в репертуар підтримав художній керівник театру «Актор» Слава Жила.

Вартість квитків – 100-200 грн.

Майте на увазі: головні події 7 – 16 вересня
Фото: офіційна facebook-сторінка театру «Актор»

У неділю, 9 вересня з 10:00 до 22:00 святкуватимуть День Народження Андріївського узвозу . Вхід вільний. У програмі – квест, музична екскурсія, ярмарки, дитяча, гастрономічна, містична, модна та мистецька програми. Зокрема о 13:00 флешмоб перед будівлею Театру на Подолі, в якому візьмуть участь актори театру, о 12:00 та о 17:00 – безкоштовні екскурсії (за попередньою реєстрацією) Театром на Подолі (Андріївський узвіз, 20-Б). А о 19:00 – вистава від Віталія Малахова «Вернісаж на Андріївському».

У цій постановці Малахов виступив не тільки режисером, але і драматургом, створивши п'єсу зі спогадів дитинства, спостережень, кітчу та великої любові до Андріївського узвозу, − популярного туристичного місця української столиці.

Майте на увазі: головні події 7 – 16 вересня

У середу, 12 вересня о 19:00 у Зеленому Театрі (Паркова дорога, 2) – спільний концерт Dakh Daughters та «ЦеШо».

Організатори обіцяють неймовірне поєднання музики, театру і жіночої харизми на одній сцені. Фрік-кабаре Dakh Daughters Band і ЦеШо – два актуальних музично-театральних соціальних проекти від режисера та організатора мистецького фестивалю ГОГОЛЬфест Влада Троїцького.

Вартість квитків – 500-950 грн.

Майте на увазі: головні події 7 – 16 вересня

Варто спланувати заздалегідь:

Son Lux

Майте на увазі: головні події 7 – 16 вересня

Коли: 3 жовтня о 20:00

Де: Bel' Etage (вулиця Шота Руставелі, 16а, Київ)

Авангардисти Son Lux презентують українській публіці п’ятий студійний альбом Brighter Wounds. Гурт виник 2008 року в Нью-Йорку. Музика Son Lux – щира, глибока, емоційна, трагічна і тепла водночас:

Вартість квитків – 599-1250 грн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті