Майте на увазі: головні події 23 листопада – 2 грудня

Майте на увазі: головні події 23 листопада – 2 грудня

Лекція з надання медичної допомоги в екстремальних умовах, розмова Оксани Забужко, Ростислава Семківа та Ліліани Вежбовської, вистава «Вид з мосту» та інші події найближчого часу, на які варто звернути увагу

Этот материал также доступен на русском языке

У пятницю, 23 листопада, у PinchukArtCentre (вул. Велика Васильківська/Басейна 1/3-2; 2 поверх) о 20:00 – «Мистецтво проти ночі», авторська екскурсія новою виставкою «Свій простір», яку проведе Ліза Готфрік, психолог та автор віршів, пісень і текстів. Коментуючи роботи, представлені в експозиції виставки, Ліза зачитає балади власного авторства про жінок.

Виставка «Свій простір» пропонує задуматися, що є «простором» жінки у сучасному українському суспільстві, відсилаючи до хрестоматійного есе Вірджинії Вулф «Своя кімната» (1929), в якому письменниця підважила стереотипне уявлення про позицію і місце жінки-художниці у «чоловічому» світі.

Майте на увазі: головні події 23 листопада – 2 грудня
Фото: Facebook / PinchukArtCentre‎

Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації.


У понеділок, 26 листопада, о 19:00 видавництво «Комора» запрошує на розмову Оксани Забужко, Ростислава Семківа та Ліліани Вежбовської «Повернення Леоніда Плюща». Локація – «Київпроект» (вул. Б. Хмельницького, 16-22). Приводом для розмови стало видання мемуарів «У карнавалі історії» та літературознавчої праці Леоніда Плюща «Його таємниця, або “Прекрасна ложа” Хвильового», що вийшли за підтримки Українського культурного фонду. Учасники розмови: письменниця Оксана Забужко, літературознавець Ростислав Семків, мистецтвознавиця Ліліана Вежбовська.

Майте на увазі: головні події 23 листопада – 2 грудня
Фото: Facebook / Видавництво «Комора»

Учасники отримають обидві книги наприкінці заходу. Вартість 100 грн, у день події – 120 грн. Обов'язкові реєстрація та передоплата.


У середу, 28 листопада, о 19:00 – КіноСереда Українських комедій в Червоній залі Будинку Кіно. Загальний хронометраж показу – 81 хвилин.  Після показу планується обговорення. У програму увійшли такі українські стрічки, як «Анахата», «Ніч з Наталею», «Mia Donna», «П’ять хвилин», «Ефект сходів» та «Свині».

Майте на увазі: головні події 23 листопада – 2 грудня
Фото: Facebook / «СУК \ CUC‎»

Подія безкоштовна за умови попередньої реєстрації.


У четвер, 29 листопада, о 19:30 в арт-просторі MEZZANINE (вул. Нижньоюрківська, 31) – ознайомча лекція з курсу Wilderness First Aid. Активний відпочинок на природі або подорожі віддаленими місцями завжди пов'язані із ризиком та потребують більшої відповідальності та рівня підготовки, особливо при виникненні надзвичайних випадків. Складні погодні умови, відсутність матеріальних засобів та віддаленість від медичних закладів потребують більшого рівня підготовки та порушують питання, що виходять за рамки стандартних курсів першої допомоги.

На цій лекції будуть розглянуті особливості надання медичної допомоги в екстремальних або віддалених умовах, правові та етичні аспекти надання першої допомоги, історія розвитку, світові стандарти й сертифікати у сфері wilderness medicine, рівні підготовки та навчання, медичне планування заходів і не тільки.

Майте на увазі: головні події 23 листопада – 2 грудня
Фото: Facebook-сторінка заходу

Вартість квитків 150 грн (передпродаж), у день події – 200 грн.


У п'ятницю, 30 листопада, на сцені Національної оперети (вул. Велика Васильківська, 53/3) відбудеться церемонія нагородження Всеукраїнського театрального Фестивалю-Премії «ГРА». Метою проекту, що  заснований і реалізований Національною спілкою театральних діячів України, є обрати найкращі театральні колективи у шести номінаціях.Театри-учасники презентують свої постановки спочатку експертній раді, а потім – міжнародному журі, яке і вибере переможців. Усього до фіналу допущені 12 колективів. Перед церемонією нагородження лауреатів відбудеться прес-конференція за участю засновників «ГРА», голови НСТДУ, українських театральних критиків, членів міжнародного експертного журі. 

Майте на увазі: головні події 23 листопада – 2 грудня
На церемонії оголошення шорт-листа
Фото Анатолія Федорціва

Початок прес-конференції о 18:00. Початок церемонії – о 19:00.


У суботу, 1 грудня, о 19:00 в Театрі імені Лесі Українки – драма «Вид з мосту» Кирила Кашлікова. «A VIEW FROM THE BRIDGE» – одна з найкращих п'єс Артура Міллера, драматурга, якого справедливо називають американським Шекспіром. В основу п’єси лягла історія, що відбулася в реальному житті, в одному з італійських кварталів Брукліна у п'ятдесяті роки минулого століття. На що здатна людина, одержима пристрастю? Трагічна історія про кохання та ревнощі, про дружбу та зраду.

Майте на увазі: головні події 23 листопада – 2 грудня
Фото: www.rusdram.com.ua

Вартість квитків 75–250 грн


У неділю, 2 грудня, о 19:00 в театрі «Золоті Ворота» (вул. Шовковична, 7А) – вистава «Річард ІІІ» Корнелії Кромбгольц за Вільямом Шекспіром. Міжнародний проект-копродукція із Магдебурзьким театром за фінансової підтримки Українського культурного фонду.

Майте на увазі: головні події 23 листопада – 2 грудня
Фото: Facebook / «Zoloti Vorota Teatr»

Вартість квитків 220 грн.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло