Захворіло у світі
33,081,725
Померло у світі
997,777
Вилікувалось у світі
22,926,896
Захворіло в Україні
201,305
Померло в Україні
3,996
Вилікувалось в Україні
88,453
Майте на увазі: головні події 2–9 червня

Майте на увазі: головні події 2–9 червня

SymfoJazz, короткометражки про жінок, нова вистава Театру на Подолі та інші події найближчого часу

Цей матеріал також доступний російською
Майте на увазі: головні події 2–9 червня
Сцена з вистави "Льовушка". На фото: Максим Грубер та Софія Пісьман
Фото: Театр на Подолі

У неділю, 2 червня, у Національній філармонії України (Володимирський узвіз, 2) виступить піаніст і композитор, постійний учасник європейських джазових фестивалів Дмитро Найдич. У концерті під назвою SymfoJazz класика поєднається із джазом. У програмі концерту звучатимуть твори Найдича та музика класиків – Вольфганга Амадея Моцарта, Ференца Ліста, Петра Чайковського і не тільки.

Майте на увазі: головні події 2–9 червня
Фото надано прес-службою Національної філармонії України

Початок о 19:00. Вартість квитків 80–400 грн.


У понеділок, 3 червня у прес-центрі KHARKIV Today (м. Харків, вул. Мироносицька, 8) відбудеться презентація проекту «Потяг української ідентичності» у метрополітені Харкова. Це освітня ініціатива Національного музею «Меморіал жертв Голодомору» (м. Київ). Основна її мета – поширити інформацію про ті елементи  української ідентичності, які було знищено за доби панування радянського ладу. А спосіб реалізації обрано дещо незвичний – запуск спецпоїзда у метро. 

Захід відбудеться за участі представників Національного музею «Меморіал жертв Голодомору», що спеціально завітають з Києва, видавця Олександра Савчука та співробітниці Харківського ЛітМузею Тетяни Пилипчук.

Майте на увазі: головні події 2–9 червня

Фото: http://www.memorialholodomor.org.ua

Початок о 12:00. Всі охочі, а також ті, хто не користується послугами метрополітену, з 4 до 12 червня 2019 р., зможуть ознайомитись з цілісним проектом, представленим у форматі виставки, в Харківському літературному музеї за адресою: вул. Багалія, 6.


У середу, 5 червня у PinchukArtCentre (вул. Велика Васильківська/Басейна 1/3-2) демонструватиметься добірка з чотирьох короткометражних ігрових українських фільмів, об'єднаних темою жіночої тілесності та самотності «Сучасне Українське Кіно: короткометражки про жінок». Головні героїні фільмів – молоді жінки, які перебувають у пошуках власної ідентичності:

«Невидима», режисер Максим Наконечний, 25 хв., 2018 р.

«Бузок», режисерка Катерина Горностай, 30 хв., 2018 р.

«Технічна перерва», режисер Філіп Сотниченко, 28 хв., 2017 р.

«Кров», режисерка Валерія Сочивець, 13 хв., 2016 р.

Після показу відбудеться обговорення фільмів.

Фото: офіційна Facebook-сторінка заходу

Початок о 20:00. Показ відбудеться на 6-му поверсі PinchukArtCentre. Участь безкоштовна. Реєстрація обов’язкова.


У середу, 5 червня у ЦУМ Київ (Хрещатик, 38) – «Джаз на даху ЦУМ» у виконанні Ольги Лукачової та джаз-бенду Родіона Іванова. Вечір, повний ніжності та улюблених мелодій – гарний привід провести час з близькими і подарувати собі шматочок романтики в низці буднів. Крім музики організатори обіцяють коктейлі.

Майте на увазі: головні події 2–9 червня
Фото: офіційна Facebook-сторінка заходу

Початок о 19:00. Вартість квитків 450 грн.


У суботу, 8 червня, у театрі на Подолі (Андріївський узвіз, 20А) відбудеться творчий вечір акторів Софії Пісьман, Сергія Сипливого та Максима Грубера «Сімейні сезони в театрі на Подолі. Сипливий. Грубер. Пісьман».

Захід проходитиме у фойє театру на Подолі. На ньому можна буде дізнатися більше про творчу династію акторів, для яких театр – більше ніж робота. А також почути відверті історії, побачити акторські імпровізації та дізнатися нові факти з біографії зірок вітчизняної театральної сцени. Музичний супровід від заслуженого діяча мистецтв України В’ячеслава Полянського.

Початок о 19:00. Вартість квитків 200 грн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті