Захворіло у світі
6,382,952
Померло у світі
380,318
Вилікувалось у світі
2,731,342
Захворіло в Україні
24,823
Померло в Україні
735
Вилікувалось в Україні
10,440
Прем’єра тижня: «До зірок»

Прем’єра тижня: «До зірок»

Чим може зацікавити новий фантастичний трилер із Бредом Піттом у головній ролі

Цей матеріал також доступний російською
Прем’єра тижня: «До зірок»
Фото: imdb.com

Сюжет. Недалеке майбутнє. Майор Рой Макбрайд – астронавт, відомий своєю здатністю повністю контролювати емоції. Пульс Макбрайда ніколи не перевищує 80 ударів на хвилину. Землі й іншим планетам Сонячної системи загрожує небезпека: дивні викиди високої енергії, імовірно антиматерії. Викид руйнує антену для пошуку позаземного життя на навколоземній орбіті, що ледь не призводить до загибелі Макбрайда.

Цю загадкову активність асоціюють з батьком Макбрайда Кліффордом, який вважався загиблим 16 років тому під час дослідницької місії, спрямованої до межі Сонячної системи. Однак, виявляється, Кліффорд Макбрайд не загинув – його місія була глибоко засекречена. Намагаючись розібратися з природою катаклізмів, Макбрайд-молодший прямує на Місяць, а потім на Марс і Нептун…

В українському прокаті: з 19 вересня.

У ролях: Бред Пітт, Томмі Лі Джонс, Рут Неґґа, Лів Тайлер, Дональд Сазерленд, Джеймі Кеннеді.

Бекґраунд. Режисером виступив американський кінорежисер, продюсер і сценарист Джеймс Грей. Про бажання зайнятися проектом Грей оголосив у 2016 році на Канському кінофестивалі. У 2017 стало відомо, що головну роль у стрічці зіграє Бред Пітт. За словами Грея, він прагнув створити стрічку, яка б максимально достовірно та чесно розповіла про подорожі за межі нашої планети та продемонструвала всю їхню небезпечність.

Прем’єра тижня: «До зірок»
Фото: imdb

Вам сподобається, якщо: ви хочете побачити кіно про те, «чи поодинокі ми у Всесвіті», та захопитися мужністю першовідкривачів у центрі сюжету, готових заради науки та прогресу пожертвувати власним комфортом та навіть психологічним здоров’ям.

Вам не сподобається, якщо: вам не цікава тема космічних досліджень та закриття психологічних гештальтів, пов’язаних із темою стосунків батьків та дітей.

Прем’єра тижня: «До зірок»
Фото: imdb

Головна причина подивитися: отримати задоволення від «стабільно» високого рівня гри Бреда Пітта, який цього разу постає в образі армійського інженера, що розшукує у космосі свого батька, який зник 20 років тому під час місії з пошуку позаземного життя.

Прем’єра тижня: «До зірок»
Фото: imdb

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті