Майте на увазі: головні події 21 – 29 вересня
Рок-мюзикл «Got to Be Free, або маєш бути вільним», наукові пікніки та інші події найближчого часу, на які варто звернути увагу
У суботу, 21 вересня у театрі на Подолі (Андріївський узвіз, 20А) – рок-мюзикл «Got to Be Free, або маєш бути вільним». Це 12 історій, заснованих на реальних подіях, що відбувалися у Києві ще зовсім нещодавно. Живе звучання оркестру та рок-бенду, сучасна хореографія та яскраві спецефекти перетворюють історичні події на справжнє бродвейське шоу.
Мюзикл був презентований на кількох майданчиках Києва та Львова для вузької аудиторії, а у вересні 2018 року виступив хедлайнером наймасштабнішого фестивалю української культури в Канаді Bloor West Village Toronto Ukrainian Festival.
Шоу постійно розвивається та трансформується – від рок-клубу до виступу просто неба. Сьогодні, у театральну версію, додані оригінальні елементи від класиків Тараса Шевченка та Вільяма Шекспіра, трохи новітнього від Сергія Жадана і модернізований танець «Аркан».

Початок о 18:00. Вартість квитків 200-700 грн.
У неділю, 22 вересня у Dymchuk Gallery (вул. Ярославська, 21) можна відвідати цикл графічних робіт Ярослава Солопа УРЕЧЕВЛЕННЯ/OBJECTIFIED. До проекту увійшли серії «Енциклопедія дивовижних фактів» та «Навчання на дому», у яких художник осмислює вплив міфу на соціальну та індивідуальну свідомості. Ярослав Солоп – художник, куратор, дослідник фотографії, живе та працює в Києві. Навчався у Львівській національній академії мистецтв та Інституті FotoDepartament (Санкт-Петербург, Росія). З 2010 року роботи художника представлені на групових та персональних виставках в Україні та за кордоном. У 2012 році захистив роботу на тему теорії і практики сучасної фотографії.

Початок об 11:00. Вхід вільний.
У четвер, 26 вересня у Галереї «Лавра» (Лаврський провулок, 7) стартує PHOTO KYIV FAIR 2019, щорічна міжнародна арт-подія, присвячена сучасній фотографії. На площі у 1500 квадратних метрів розміститься галерейна секція, видавництва, спецпроекти, і освітній блок (лекції, артист-струм і дискусії).

Початок о 19:00. Вартість квитків 100-250 грн.
У четвер, 26 вересня у кінотеатрі Сінема Сіті (вул. Антоновича, 176) відбудеться прем'єрний показ програми Манхеттенського фестивалю короткометражних фільмів, який пройде в Україні у 13-й раз.
Найбільший у світі інтерактивний Манхеттенський фестиваль короткометражних фільмів щорічно збирає заявки від режисерів і у вересні представляє чергову добірку фіналістів. Стати членом міжнародного журі і взяти участь у виборі найкращої короткометражки року може будь-хто – достатньо заповнити бюлетень для голосування після сеансу.
Програма: за посиланням.

Початок вечірки о 19:00, початок показу о 19:45. Тривалість програми: 149 хв.
Вартість квитків 130 грн.
У суботу, 28 вересня в парку Тараса Шевченка (метро площа Льва Толстого) – Наукові пікніки у Києві. Подія відбувається в рамках Року науки. Наукові пікніки в Україні – це ініціатива, що популяризує науку по всій країні з 2013 року. Фестиваль «Наукові пікніки» проходить щорічно в різних містах у вересні і у травні. В парках, скверах чи на площах відвідувачів знайомлять з науковцями, показують, що наука може бути цікавою. До пікніків залучають спеціалістів, науковців, ентузіастів, які діляться своїми знаннями з публікою. На пікніках не говорять про теорію, а захоплюють, розважають, розкривають таємниці фізики, хімії, біології та інших сфер науки. Метою проекту є популяризація науки серед молоді, зокрема, серед дітей, школярів, студентів і молодих батьків.

Початок о 12:00. Вхід вільний за попередньої реєстрації.
У неділю, 29 вересня на платформі Carbon (Пр-т Академіка Глушкова, 1) пройде другий Фестиваль живих історій, який збирає та об'єднує людей, ініціативи та інституції, що працюють із культурною спадщиною, вивченням історії та культурою пам’яті. Фестиваль стає спільним простором для різних форматів відповідального осмислення історії, представлення наявних культурних та освітніх практик. У програмі: екскурсії та квести в місті, практичні та навчальні майстер-класи “Як працювати з історією” (спільно з партнерськими інституціями), виставка “Кімната дослідниці(ка)” і не тільки.

Фото: офіційна Facebook-сторінка події
Початок о 10:00. Деталі та програма: за посиланням.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].