Майте на увазі: головні події 17 – 25 жовтня
Виставка «ЗІР/живопис, кераміка», онлайн-прем’єра вистави «Маленький принц» та інші події найближчого часу, на які варто звернути увагу
У суботу, 17 жовтня у Національному заповіднику «Софія Київська» (вул. Володимирська, 24) можна відвідати виставку «Олена Придувалова, Олексій Аполлонов. ЗІР/живопис, кераміка».
Зір – сенсорне відчуття, що дозволяє сприймати світло, колір та зовнішню структуру навколишнього світу у вигляді зображення або картини. Втім, зорова картина є також продуктом обробки первинної зорової інформації мозком.
Щоби творити світ – так, як це роблять художники – потрібно мати особливе сенсорне відчуття, особливу здатність бачити. Така здатність до обробки та перетворення «первинного зорового матеріалу» у нові світи, безумовно, притаманна Олені Придуваловій та Олексію Аполлонову. Вони і є головними дослідниками у короткій творчій експедиції до села Димерка Чернігівської області. Там, в обійсті ArtCamp протягом тижня від 13 до 19 вересня 2020 року відбувся пленер в рамках цьогорічної бієнале «Genius Loci/Геній місця». Художники спробували себе у новій ролі під проводом колеги – кераміста Гії Міміношвілі.
Одноденна виставка експонувалася в руїнах колишньої церкви 20 вересня 2020 на місці дії, а відтепер – у Києві.

Початок о 10:00. Деталі за посиланням.
У середу, 21 жовтня – вистава «Маленький принц». Онлайн-прем’єра від академічного театру «Київ Модерн-балет». Цей балет поставлений на музику В. А. Моцарта та українських колискових для дітей та дорослих за мотивами твору Антуана де Сент-Екзюпері. Постановником є Раду Поклітару.
У центрі вистави – нове прочитання історії про Маленького принца, його уявлення цінності відносин двох індивідів, де кожна подорож новою планетою – глибинне розуміння сутності особистості. Це розповідь про перевагу простих речей і цінностей над метушнею та складністю «світу дорослих», про важливість дитинства, як головного періоду людського життя.

Початок о 19:00. Необхідна реєстрація.
У середу, 21 жовтня у мистецькому просторі Artarea (вул. Софіївська, 11-15) – масштабні цифрові інсталяції «Босх, Далі, Пікассо + Магія імпресіонізму».

Початок об 11:00. Вартість квитків 50-200 грн. Дiти до 7 рокiв та люди з обмеженими можливостями – безкоштовно.
У четвер, 22 жовтня у кінотеатрі «Жовтень» (вул. Костянтинівська, 26) стартує Київський тиждень критики 2020.
На глядачів чекають актуальні стрічки з лайнапів головних світових кінофестивалів, тематичною ретроспективою культової кінокласики, а також київськими прем'єрами головних українських фільмів цього року. Після показів – обговорення побаченого із критиками-кураторами фестивалю. До ретроспективи «Дивні дні» увійшли «2001 рік: Космічна одіссея» Стенлі Кубрика, «Відеодром» Девіда Кроненберґа, «Привид у броні» Мамору Осії, «Бразилія» Террі Гілліама і не тільки.
Фільми демонструватимуться мовою оригіналу з українськими субтитрами.

Початок о 10:00. Деталі та розклад – за посиланням.
У неділю, 25 жовтня на локації Всі. Свої (вул. Десятинна, 12) триватиме Маркет Хюґе, що збирає під одним дахом понад 100 українських брендів, які презентують хюґе-арсенал свічок, пледів, м’яких та дерев’яних меблів, кераміки, освітлення, кухонного приладдя та канцелярських виробів.

Початок о 10:00. Вхід вільний.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].