Захворіло у світі
143,629,848
Померло у світі
3,059,987
Вилікувалось у світі
122,010,330
Захворіло в Україні
1,974,118
Померло в Україні
40,796
Вилікувалось в Україні
1,514,472
Майте на увазі: головні події 17 – 25 жовтня

Майте на увазі: головні події 17 – 25 жовтня

Виставка «ЗІР/живопис, кераміка», онлайн-прем’єра вистави «Маленький принц» та інші події найближчого часу, на які варто звернути увагу

У суботу, 17 жовтня у Національному заповіднику «Софія Київська» (вул. Володимирська, 24) можна відвідати виставку «Олена Придувалова, Олексій Аполлонов. ЗІР/живопис, кераміка».

Зір – сенсорне відчуття, що дозволяє сприймати світло, колір та зовнішню структуру навколишнього світу у вигляді зображення або картини. Втім, зорова картина є також продуктом обробки первинної зорової інформації мозком.

Щоби творити світ – так, як це роблять художники – потрібно мати особливе сенсорне відчуття, особливу здатність бачити. Така здатність до обробки та перетворення «первинного зорового матеріалу» у нові світи, безумовно, притаманна Олені Придуваловій та Олексію Аполлонову. Вони і є головними дослідниками у короткій творчій експедиції до села Димерка Чернігівської області. Там, в обійсті ArtCamp протягом тижня від 13 до 19 вересня 2020 року відбувся пленер в рамках цьогорічної бієнале «Genius Loci/Геній місця». Художники спробували себе у новій ролі під проводом колеги – кераміста Гії Міміношвілі.

Одноденна виставка експонувалася в руїнах колишньої церкви 20 вересня 2020 на місці дії, а відтепер – у Києві.

Майте на увазі: головні події 17 – 25 жовтня

Початок о 10:00. Деталі за посиланням.


У середу, 21 жовтнявистава «Маленький принц». Онлайн-прем’єра від академічного театру «Київ Модерн-балет». Цей балет поставлений на музику В. А. Моцарта та українських колискових для дітей та дорослих за мотивами твору Антуана де Сент-Екзюпері. Постановником є Раду Поклітару.

У центрі вистави – нове прочитання історії про Маленького принца, його уявлення цінності відносин двох індивідів, де кожна подорож новою планетою – глибинне розуміння сутності особистості. Це розповідь про перевагу простих речей і цінностей над метушнею та складністю «світу дорослих», про важливість дитинства, як головного періоду людського життя.

Майте на увазі: головні події 17 – 25 жовтня

Початок о 19:00. Необхідна реєстрація.


У середу, 21 жовтня у мистецькому просторі Artarea (вул. Софіївська, 11-15) – масштабні цифрові інсталяції «Босх, Далі, Пікассо + Магія імпресіонізму».

Майте на увазі: головні події 17 – 25 жовтня

Початок об 11:00. Вартість квитків 50-200 грн. Дiти до 7 рокiв та люди з обмеженими можливостями – безкоштовно


У четвер, 22 жовтня у кінотеатрі «Жовтень» (вул. Костянтинівська, 26) стартує Київський тиждень критики 2020.

На глядачів чекають актуальні стрічки з лайнапів головних світових кінофестивалів, тематичною ретроспективою культової кінокласики, а також київськими прем'єрами головних українських фільмів цього року. Після показів – обговорення побаченого із критиками-кураторами фестивалю. До ретроспективи «Дивні дні» увійшли «2001 рік: Космічна одіссея» Стенлі Кубрика, «Відеодром» Девіда Кроненберґа, «Привид у броні» Мамору Осії, «Бразилія» Террі Гілліама і не тільки.

Фільми демонструватимуться мовою оригіналу з українськими субтитрами.

Майте на увазі: головні події 17 – 25 жовтня

Початок о 10:00. Деталі та розклад – за посиланням.


У неділю, 25 жовтня на локації Всі. Свої (вул. Десятинна, 12) триватиме Маркет Хюґе, що збирає під одним дахом понад 100 українських брендів, які презентують хюґе-арсенал свічок, пледів, м’яких та дерев’яних меблів, кераміки, освітлення, кухонного приладдя та канцелярських виробів.

Майте на увазі: головні події 17 – 25 жовтня

Початок о 10:00. Вхід вільний.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті