Ан-124 «Руслан» – візитна картка України

Ан-124 «Руслан» – візитна картка України

Запрошуємо читачів Mind на екскурсію на борт літака

Этот материал также доступен на русском языке

Український транспортний літак «Руслан» давно став візитною карткою не тільки ДП «Антонов», а й усієї України. У комерційній експлуатації неодноразово підтверджені високі льотно-технічні характеристики й унікальні транспортні можливості літака, який відкрив новий сегмент ринку – перевезення великогабаритних і надважких вантажів. Ан-124 часто перевозить вантажі, які неможливо доставити жодним іншим транспортним засобом. Зокрема, на ньому транспортувалися 90-тонні гідротурбіни, великогабаритні автокрани, різне військове обладнання, космічні апарати в капсулах, вертольоти, літаки, катери, яхти, вагони метро і навіть 109-тонний локомотив.

У «Руслана» – величезні потенційні можливості. Фахівці держпідприємства постійно працюють над його модернізацією, забезпечуючи його відповідність найперспективнішим нормам і вимогам. Тільки за останній час розроблені й сертифіковані три нові варіанти «Руслана». Від базового літака вони відрізняються удвічі збільшеними ресурсами та термінами служби, модернізованим бортовим обладнанням. А на двох моделях – Ан-124-100М-150 і Ан-124-100-150 – збільшено до 150 тонн корисне навантаження.

Авіатранспортний підрозділ держпідприємства – авіакомпанія «Авіалінії Антонова» – експлуатує сім літаків «Руслан». А з березня 2006 року використання літаків «Руслан» почалося в рамках програми НАТО і ЄС SALIS (Strategic Airlift Interim Solution).

Нагадаємо, нещодавно Mind отримав нагоду спостерігати за польотом цього величезного транспортного українського літака безпосередньо з місця пілота – за штурвалом.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло