mind
Мрії збуваються: які технології майбутнього входять у щоденне життя людини

Мрії збуваються: які технології майбутнього входять у щоденне життя людини

Що може кардинально змінити світ найближчим часом

Цей матеріал також доступний російською

Всесвітньо відоме видання Масачусетського технологічного інституту MIT Technology Review щороку публікує список із десяти нових технологій, здатних кардинально змінити світ у найближчому майбутньому. Mind вже демонстрував три з десяти опублікованих у цьогорічному рейтингу проривних технологій, робота над якими ще ведеться. 

Інші сім фактично вже існують. Зокрема це геном, який пророкує майбутнє, металевий 3D-друк і навушники-перекладачі. Аналітики науково-популярного журналу переконані, що ці технології здатні кардинально змінити майбутнє людства. Mind пропонує розглянути три з них.

Навушники Pixel Buds для миттєвого перекладу за ціною $159 були представлені компанією Google у жовтні 2017 року. Навушники здатні автоматично перекладати слова співрозмовника з 40 мов світу. Щоправда, цей гаджет доступний лише в комплекті зі смартфоном Google Pixel 2.

Минулого року 3D-друк металевих виробів вперше почав широко застосовуватися. Швидкий розвиток технології дозволяє виготовляти все більші деталі. Наприклад, у січні 2018 року на одному з буксирів у порту Роттердама був встановлений повністю надрукований на 3D-принтері корабельний гвинт.

І нарешті, генетичні передбачення. Завдяки вже існуючим проектам з вивчення генома людини вчені отримають можливість складати «полігенні оцінки ризиків». За їх допомогою схильність до появи майбутніх серйозних захворювань можна буде виявляти одразу після народження дитини.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті