Що продається. База відпочинку в Рені під Одесою. Загальна площа 1323,7 кв. м.

Озеро Кагул. Фото: ТСН
Земля: ?
Ціна: 0,80 млн грн. + ПДВ
Коли: 27 жовтня 2023 року
Місцезнаходження: Одеська обл., Ізмаїльський р-н, с. Лиманське, вул. Залізнична, 53
Розташування: мапа

Опис. До складу бази відпочинку входять:
- 5 фінських будинків;
- павільйон;
- 2 будівлі яхт-клубу;
- 8 дерев’яних будиночків;
- будинок-сторожка;
- будинок з підвалом;
- 3 будиночки;
- будівля душової;
- сторожка;
- гараж;
- кухня дерев'яна,
- 2 альтанки для відпочинку;
- 2 туалети.
А також огородження, колодязь для води, водозабірна свердловина, заборчик декоративний металевий. мощення, душ металевий, гойдалки – 3 шт., конструкція металева під баки, памятник «Моряк», роздягальня металева №26, тротуар з плитки, рухоме майно (33 одиниці) та матеріали (152 одиниці).
База не експлуатується з 2013 року.
Озеро Кагул та умови відпочину. База розташовується на березі озера Кагул у Ренійському районі Одеської області поблизу села Нагорне. Частина озера (приблизно 1 км) належить Молдові.
Це найпівденніша точка України після Криму. Тут тепло, навіть спекотно, практично немає вітру. Степове повітря дарує заряд бадьорості. Саме тут – місце гніздування багатьох птахів, їхні гнізда можна побачити у вапнистих скелях.
Температура води влітку до +30° (на мілководді), взимку Кагул замерзає (льодовий покрив у теплі зими нестійкий).
Північні береги водоймища високі і розчленовані балками, південні – низинні, заболочені й зарослі очеретом. Дно вкрите шаром сірого лісового мулу, на мілководді — піщане. В озері і на його берегах ростуть очерет, осока й латаття. З риби водяться лящ, сом, щука, товстолобик, білий амур, сазан.
Тут є де сховатися від спеки. Місцевість біля озера «двоповерхова»: зверху – чудове місце для стоянки з розкішним краєвидом на озерні береги і каньйон, на луці – різнотрав'я. Очеретяна хатка пастуха мальовничо розташувалася на височині. Внизу – зелені луки й очерет. Місця для купання є, але їх треба знати або заздалегідь поцікавитися в місцевих. Вода в озері типова озерна, дно мулисте, окрім мілини – там пісок, зазначає ТСН.
Інфраструктури як такої на Кагулі немає. Тому із собою треба брати намет, спальний мішок і все необхідне, окрім продуктів, які швидко псуються. Із житлом тут дійсно проблема, тому що жодних мініготелів і приватних садиб тут немає. Можна зупинитися в самому Рені, який знаходиться приблизно в 30 км від озера, а сюди приїхати просто подивитися, поплавати і насолодитися краєвидами.
На озері Кагул можна купатися, рибалити. Вода дуже тепла, береги комфортні. Поплавав – і назад у намет, а потім споглядати захід сонця, сидячи на краю скелі.
З малюками їхати сюди не варто. Все ж таки тут скелі й обриви, і очерет, і вода не прозора морська, а справжня озерна. Але старші діти будуть у захваті.
Відпочинок на озері Кагул – це завжди певна експедиція, а не пляжеваляння і водокупання.
Сюди приїжджають, щоб осягнути тишу, волю, самоту, глибину.
«База відпочинку «Моряк» має потенціал стати популярним туристичним об’єктом. Після проведення реконструкції вона може стати сучасним курортним комплексом, який буде приваблювати туристів з України та з-за кордону», – зазначили у ФДМУ.

Фото: ТСН
Предмет іпотеки: ні
Умови продажу: продаж здійснюватиметься за умови, якщо покупець об`єкта приватизації соціально-культурного призначення «База відпочинку «Моряк» візьме не себе зобов'язання забезпечити збереження профілю діяльності протягом не менше 5 років від дати переходу права власності на об’єкт.
Організатор торгів: Prozorro.Sale

Переваги:
- Велика база відпочинку на півдні країни;
- Ціна.
Недоліки:
- Необхідність проведення модернізації;
- 10 років без експлуатації;
- Немає інформації про наявні комунікації;
- Немає інформації стосовно земельної ділянки;
- Озеро Кагул – це все ж таки не море, куди їдуть на Південь на відпочинок;
- Дерев'яні будиночки.
Контакт: У робочі дні з 9:00 до 16:00 за місцем розташування об'єкта за попередньою домовленістю з організатором аукціону. Ланова Юлія Віталіївна, тел. 380487314043, mail [email protected]