Офіційна назва лоту: Нежитлова будівля, що розміщена за адресою: Чернігівська область, Ніжинський район, місто Бахмач, вулиця Б.Хмельницького, 3

Що продається: Аутентичний одноповерховий дерев’яний будинок 1905 року побудови у Бахмачі Чернігівської області. Розташований поруч із історичним музеєм міста та міським парком. 1,5 км від залізничної станції «Бахмач-Київський».
Потенційно – офісне приміщення, магазин чи міні готель.
Відстань до Києва 220 км, до Чернігова 160 км.
До складу лоту входить склад.
Коли: 23 січня 2023 року. 12:20
Ціна: 1 733 грн.
Місцезнаходження: Чернігівська область, Ніжинський район, місто Бахмач, вулиця Б.Хмельницького, 3
Розташування: мапа

Опис:
Нежитлова будівля загальною площею 382,0 кв.м. одноповерхова, 1905 року побудови:
- Фундамент - цегла, камінь,
- стіни - дерево,
- покрівля - шифер,
- перекриття - дерево,
- підлога - дерево;
Склад загальною площею 130,8 кв.м., теж 1905 року побудови:
- Фундамент - цегла,
- стіни - цегла,
- покрівля - шифер,
- перекриття - дерево,
- підлога - земля;
Ганок
Огорожа
Ворота
Аспекти. Об'єкт приватизації перебуває в безоплатному користуванні на підставі договору безоплатного користування (позички) майна від 02.01.2018. Термін дії договору безоплатного користування до 31.12.2024.
Технічний стан об'єкта: задовільний.
Комунікації: електромережа (перший ступінь потужності) опалення.
Земля. Земельна ділянка під об'єктом приватизації не сформована і не є об'єктом продажу.

Про Бахмач
Бахмач – районний центр Бахмацького району Чернігівської області, розташований на правому березі річки Борзенки (права притока річки Борзни, басейн Дніпра) за 218 кілометрів на північний схід від Києва і за 143 кілометри на південний схід від Чернігова (по автодорогам).
Населення – 28821 чоловік (заданими Державної служби статистики України на 1 січня 2022 року). За два кілометри від районного центра, приблизно на місці літописного Бахмача, розташоване село Бахмач.
Літописне місто є одним з найдавніших східнослов'янських поселень.
Вперше згадано в Іпатіївському літописі.
Написаний у 1147 році літопис за розповідає про міжусобну боротьбу між князями з роду Мономаховичів, на чолі з київським князем Ізяславом, онуком Володимира Мономаха, і Святославом Ольговичем (у той час Новгород-Сіверським князем) та його союзниками. Згідно тексту, у 1147 році Ізяслав із своїм братом Ростиславом пішли напереріз князям Святославу Ольговичу, Ізяславу Давидовичу і Святославу Всеволодовичу, які йшли до Чернігова. Проходячи повз Всеволож, Ізяслав та Ростислав дізнались, що Ольговичі їх уже випередили (пройшли там). Тоді вони узяли місто Всеволож (собі на здобич). Коли почули жителі інших міст – Уненіжа, Білої Вежі, Бохмача (історична назва Бахмача) та багатьох інших, що Всеволож узято, побігли в Чернігів. Почувши про це, Ізяслав і Рослислав відправили за ними воїнів. Ті, наздогнавши їх у полі, узяли жителів тих трьох міст, а інші втекли. І наказав Ізаслав підпалити ті міста.
Сучасне місто виникло як робітниче селище в 60–70-х рр. 19 ст. на місці давнього Бахмача, під час будівництва Курсько-Київської та Лібаво-Роменської залізниць.
Більше про історію міста тут та тут.

Вокзал у Бахмачі. Фото: wiki
За описом з книги «Село Бахмач. Сторінки історії 1147-2014 рр.» Н.Б.Гришка, В.О.Пушенка, Г.С.Рула, В.Н. Соловецького «центр села, так зване Містечко (колись укріплене місце “град”), являє собою підвищення, оточене з півночі, заходу та півдня западиною, яка поступово перетворилась у болото. Ця западина - в минулому русло річки Бахмачки.
На території села, у басейні колишньої річки Бахмачки, було 4 ставки, два з яких ніколи не пересихають у районі Поросючки та Гори. Найглибшим є місце біля Пашкової греблі, де колись річка Бахмачка впадала в річку Борзенку.
Навколо села в різних місцях існували озера: Колодчене, Лебедчене, Попове, Мале, які поступово перетворились у болота. Озеро Велике є й нині.
Серед дерев переважають осики, тополі, клени, рідше берези та дуби. У низинних місцях ростуть верба та вільха. Ліси та болота багаті лікарськими рослинами.
Найбільший лісовий масив розташований на захід від села в урочищі Острів. У І половині XX ст. біля хутора Пашкового був великий дубовий гай, який нині розораний.
У бахмацьких лісах водяться лисиці, зайці, лосі, дикі кабани, кози, різноманітні птахи.
Клімат помірно-континентальний».
Через місто проходять такі автотраси: автошлях Т 2514, Т 2523, Т 2531.

Плюси:
- Будівля у літописному місті Бахмачі
- Історичний аутентичний будинок
- Доволі широкий спектр використання: офісне приміщення, магазин чи міні готель.
- Непоганий стан будівель
Мінуси:
- Безоплатна оренда до кінця 2024 року
- Земля не є предметом торгів, але права на ділянку можна оформити згодом.
- Відсутність водопостачання та каналізації.
- Дерев’яна будівля потребує догляду

Контакт:
Тищенко Євгеній, тел..: 380976057254, mail: [email protected]