KMA Alumni Gathering Гала Подія

KMA Alumni Gathering Гала Подія

Цей матеріал також доступний російською
KMA Alumni Gathering Гала Подія
Коли
20 липня 2019, 15:00
Вартість
Мінімальний внесок за участь у події – 500 грн.
Місце
Bel Etage Music Hall
м. Київ , вул Шота Руставелі, 16а
Організатор
KMAlumni

Асоціація випускників НаУКМА у партнерстві з Києво-Могилянською академією запрошує випускників нашої альма матер на Гала Подію, яка відбудеться вже 20 липня.

Гала Подія – це чудовий привід зустрітися зі старими друзями, побачити улюблених викладачів, поговорити про вічне та глобальне (куди ж без інтелектуальної складової ;)), а також провести суботній літній вечір у душевній компанії однодумців.


Розклад події:

15:00-15:30 – Welcome drinks & hugs


15:30-15:50 – Welcome speech від Президента Асоціації випускників НаУКМА та Президента НаУКМА

15:50-17:00 – Інтерактивна панельна дискусія з таємним голосуванням залу: Хто такі могилянці? Чи це природні союзники по життю завдяки спільним цінностям і ідеалам, чи просто сукупність освічених людей зі спільним минулим і спогадами, які частіше аніж інші вдаються до пафосних роздумів про долю країни?

Знаходимо відповіді на екзистенційні питання разом зі спікерами-випускниками:

  • Rostyslav Pavlenko, директор Національного інституту стратегічних досліджень 2018-19, заступник голови Адміністрації Президента України 2015-18
  • Valeria Kazadarova, керівниця відділу стратегічного розвитку НаУКМА
  • Дмитро Тарабакін, член Національної комісії з цінних паперів і фондового ринку та Наглядової Ради НаУКМА, у минулому - управляючий директор Dragon Capital
  • ТBС (ще чекаємо на підтвердження від класного спікера)

17:00-17:15 – Fun-пауза від KMA official gift shop

17:15-18:00 – Інтерактивна панельна дискусія: Out of the [Ukrainian] box: Чи Україна є у глобальному контексті? Чи ми його творимо? Чи бачимо далі своєї країни і звичних контекстів?

 Говоримо разом з нашими випускниками:

  • Olesya Ostrovska, директорка Мистецького Арсеналу – сфера культури
  • Taras Lukachuk, СЕО регіону EEMEA компанії «Jacobs Douwe Egberts» – сфера бізнесу
  • Iryna Lytovchenko, співзасновниця фонду Таблеточки, генеральна директорка Директорату стратегічного планування та євроінтеграції МОЗ – сфера держ.служби / медицини
  • Yulia Bezvershenko, кандидатка фізико-математичних наук, заступниця голови Ради молодих вчених НАН України - сфера науки


18:00-20:00 – Networking party

Бронюйте дату та реєструйтеся вище (там де квитки). Оскільки подія для своїх, то спочатку система попросить заповнити невелику анкету про себе, після чого вас буде спрямовано на оплату квитка.

Мінімальний внесок за участь у події – 500 грн. Ви також можете зробити внесок на суму 1000 грн та 100 дол.

Всі кошти, що залишаться після покриття організаційних витрат будуть спрямовані в Ендаумент-фонд Асоціації, про їх використання ми відзвітуємо у відкритій звітності Асоціації.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті