MHP Innovation Lab

MHP Innovation Lab

Цей матеріал також доступний російською
MHP Innovation Lab
Коли
31 жовтня - 6 листопада 2020, 12:00
Вартість
Безкоштовно

Агрохолдинг МХП приймає ідеї до конкурсу MHP Innovation Lab, завдяки якому інноватори зможуть реалізувати свої проєкти у партнерстві з компанією. Пропонувати ідеї запрошують стартапи, бізнес, представників HoReCa, студентів та всіх, кому цікаві інновації у фуд індустрії. Дедлайн для подачі рішень — 31 жовтня.

Холдинг відкритий до ідей та готових проєктів у трьох напрямах:

  • Бізнес-моделі. Нові бізнес-моделі та партнерства пов’язані із досвідом споживача: замовленням, приготуванням, купівлею, доставкою. Актуальні проєкти, пов’язані із сучасними трендами роботи готелів, ресторанів, кафе.
  • Сервіси. Нові послуги, що покращують клієнтський досвід на всіх етапах.
  • Продукти. Нові продуктові рішення, технології, що задовольнятимуть потреби українців та потенційно будуть комерційно успішними.

«MHP Innovation Lab — це конкурс для тих, хто відкрито дивиться на світ, мріє про те, як зробити його кращим, прокидається серед ночі від геніальних думок та ідей, заряджений на дію та результат. Ми шукаємо інсайти, сміливі ідеї та інноваційні рішення, які допоможуть МХП бути ще більш клієнторієнтованою, динамічною та сучасною компанією», — поділився ідеологією Микола Такзей, директор департаменту інновацій агрохолдингу МХП.

Чому варто брати участь?

Для бізнесу, стартапів, представників HoReCa це нагода вивести свій проєкт на новий рівень та запуститися у партнерстві з МХП.
Студенти, технологи, кулінари та інші інноватори зможуть запропонувати рішення, що будуть протестовані на базі МХП, або ж долучитися до команди та реалізувати свої ідеї у складі холдингу. 

«Можливість реалізувати свою ідею у партнерстві з МХП, отримати фідбек і знання від експертів галузі або запрошення на роботу — у цьому проєкті кожен знайде саме те, що потрібно йому. Я вірю, що саме такі win-win проєкти рухають нас як країну вперед, допомагають пробиватися стартапам і молодим спеціалістам, одночасно розвиваючи бізнес» — розповідає Євген Урсалов, виконавчий директор та співзасновник CASERS, партнера MHP Innovation Lab

Які етапи?

До 31 жовтня усі охочі можуть запропонувати свої ідеї. Журі оцінять задуми, оберуть фіналістів, які презентують рішення у фіналі конкурсу. Під час презентації ідей визначаються переможці та формати подальшої роботи з МХП. Усі заходи MHP Innovation Lab відбуватимуться онлайн.

Ідеї оцінюватимуть представники компанії:

  • Микола Такзей – директор департаменту інновацій агрохолдингу МХП
  • Олена Косюк – директор департаменту технології, якості та безпечності харчових продуктів
  • Андрій Булах – заступник голови правління з організаційної ефективності та управління персоналом
  • Андрій Кислинський – директор департаменту комунікацій агрохолдингу МХП

Щоб взяти участь, потрібно зареєструватися на сайті, завантажити своє рішення до 31 жовтня та бути на зв’язку з представниками компанії.

Контакти
kramarenkoanna@casers.org

Про МХП
МХП — вертикально-інтегрована компанія, що об’єднує понад 40 підприємств в 16 регіонах України та має закордонні виробничі активи в Нідерландах, на Балканах, а також дистрибуційний офіс в ОАЕ. МХП — найбільший виробник м’яса курятини в Європі. Холдинг входить до десятки найбільших агроекспортерів України за результатами 2018-2019 років.
Проєкт MHP Innovation Lab створений агрохолдингом МХП спільно з CASERS — платформою, що дозволяє представникам бізнесу проводити кейс-чемпіонати та залучати до вирішення студентів, випускників, галузевих фахівців та всіх охочих.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті