Поведінкова економіка: як приймаються рішення

Поведінкова економіка: як приймаються рішення

Цей матеріал також доступний російською
Поведінкова економіка: як приймаються рішення
Коли
18 листопада 2020, 19:00
Вартість
Безкоштовно
Місце
zoom
Організатор
REACTOR.UA

18 листопада 2020 року АСМР Ukraine та Платформа відкритих інновацій Reactor.ua проводять партнерську онлайн-зустріч на тему «Поведінкова економіка: як приймаються рішення». Захід пройде на платформі ZOOM, початок о 19:00, тривалість – 1 година. Спікерка – одна з кращих фахівчинь у методології Design thinking Катерина Коваленко. Участь безкоштовна.

Поведінкова економіка – це міждисциплінарна галузь, що знаходиться на перетині психології та економіки. Її актуальність дедалі зростає. Американець Річард Талер навіть отримав Нобелівську премію з економіки за 2017 рік за внесок у дослідження економічної поведінки.

Чому так? Відомо, що люди використовують дві «системи» мислення: швидку (інстинктивну, емоційну) та повільну (вдумливу, раціональну). Деніель Канеман стверджує, що люди постійно здійснюють «поведінкові помилки», спираючись на першу «систему» мислення. Ми частіше діємо ірраціонально, піддаючись емоціям або настрою, не аналізуємо всі можливі опції та не враховуємо ризики. Ці та інші «збої» у поведінці піддають сумніву тези «неокласичної економіки» про раціональність і прагматичність людства.

Разом із сертифікованим тренером у методології Design thinking, резидентом платформи відкритих інновацій Reactor.ua Катериною Коваленко ми дізнаємося:

  • що таке поведінкова економіка (поведінкові тренди та зміни у світі, що впливають на людей) та поведінкові напруження;
  • як використовувати знання про поведінкові тренди для розвитку бізнеса, розробки продуктів, проведення комунікаційних кампаній, як вони впливають на прийняття потрібних для всіх стейкхолдерів рішень;
  • як були імплементовані принципи поведінкової економіки у реальних проектах впровадження інновацій та організаційних змін.

Зустріч буде корисна для:

  • власників та ТОП-менеджерів компаній, які розуміють необхідність трансформації для розвитку бізнесу за допомогою технологій та інновацій і хочуть оптимально використовувати для цього наявний бюджет і людський капітал, або вже мають певний досвід роботи з ідеями, стартапами, впровадженням нових технологій тощо;
  • власників і керівників компаній, які знаходяться на етапі впровадження проектів змін або планують робити це найближчим часом;
  • представників професійних спільнот.


Участь у зустрічі безкоштовна, за умови обов’язкової реєстрації за посиланням 

Підтвердження реєстрації та організаційні питання – Ксенія Гуренко, office@acmp-ukraine.com, (063) 4741620.

Про спікерку:
Катерина КОВАЛЕНКО має 20 років досвіду управління маркетинговими проектами і стратегічними комунікаціями, з них понад 10 років пропрацювала у міжнародній компанії Microsoft Україна. Сертифікований тренер з Design thinking. У 2016 році очолила HR-департамент компанії АХА в Україні, де за 3 роки розробила і впровадила низку стратегічних та інноваційних проектів. Лауреат всеукраїнської премії HR Brand у 2016, 2017 роках. Останні півтора роки розвивала бізнес у SHERP International, відповідала за HR та маркетинг worldwide, а також трансформаційні проекти.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті