Simplicity Day: Inspect&Adapt

Simplicity Day: Inspect&Adapt

Цей матеріал також доступний російською
Simplicity Day: Inspect&Adapt
Коли
7 серпня 2021, 09:30
Вартість
3900 грн., для читачів Mind.ua – знижка 10%
Місце
PMHUB
м. Київ ,Іоанна Павла II, 5,

Вже понад рік ми вимушено адаптуємося до нових умов праці і стилю життя. Хтось вперше спробував працювати з дому, для когось це був час роботи з командами і клієнтами, яких у кращому випадку бачиш через вікно умовного Zoom або Teams. Доводилося багато експериментувати і помилятися, робити висновки і покращуватися, інспекція => адаптація => інспекція => адаптація... Хоча що це? Звичні цикли емпіричного процесу для Аджайлістів!:)

Але навіть гуру Agile шалено втомилися від безкінечних відеодзвінків, імейлів, чатів. Тому шоста Agile конференція з серії @Simplicity Day: Inspect&Adapt буде максимально живою, безпечною та затишною!

Серед спікерів конференції – знані експерти й практики Agile: Дейв Сноуден, Зузана Шохова, Томаш Вуковські, Артем Биковець, Наталія Треніна, Євген Лабунський, Юлія Пєскова, Сергій Семенов, Ярослав Бондарчук, Євген Гетьманчук, Олена Микал.

Наприкінці дня, після доповідей, організатор конференції – компанія Simplesense – влаштує затишну after party на відкритих терасах локації.

Бронювання квитків – за посиланням 

У квиток входить:

  • тестування на Covid-19 при вході
  • відвідання всіх доповідей
  • відеозапис доповідей
  • ланч і кава-брейки
  • afterparty

Для читачів Mind.ua діє знижка 10% за промокодом SMPLDayMindua10.

Кількість місць обмежена, тому швидше забирайте квиток та приєднуйтесь компанії до кращих українських і закордонних Аджайлістів!

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло