Принципи самоорганізації в компанії: досвід кремнієвої долини

Принципи самоорганізації в компанії: досвід кремнієвої долини

Принципи самоорганізації в компанії: досвід кремнієвої долини
Коли
22 лютого 2018, 19:00
Вартість
350 грн
Місце
Києво-Могилянська бізнес-школа
Організатор
Києво-Могилянська бізнес-школа

У роботі так званих організацій майбутнього, до яких відносять Google, Amazon, Zappos, Whole Foods, In Vitae, Morning Star, Patagonia, простежуються різною мірою виражені елементи, що впливають на їхню ефективність:

  1. Домінування самоорганізації команд над директивним управлінням;
  2. Наявність еволюційної мети, яка мотивує всіх співробітників компанії та надає їм сенс і енергію діяти;
  3. Сформовані організаційні структури, в яких на першому місці стоїть не посада, а особистість.

На події будемо обговорювати наступні запитання:

  • Якими є основні принципи самоорганізації?
  • Які складності та обмеження є у застосуванні саморганізаційного підходу?
  • Чи можливо запровадити самоорганізацію під час трансформаційних процесів? Чи це реально лише при створенні компанії «з нуля»?
  • Які сфери та ринки є особливо сприятливими для таких компаній?
  • Чи можливо сформулювати універсальний «Маніфест самоорганізації»?
  • Який досвід компаній Кремнієвої долини можна застосувати в українських реаліях?

Аудиторія:

  • для CEO
  • для топ-менеджерів компаній

Викладач:

Андрій Станченко

CEO компанії NRG. Віце-президент Асоціації консультантів (Certified Management Consultant). Бізнес-тренер, сертифікований консультант з управління, фасилітатор стратегічних сесій. Експерт-практик в області змін, лідерства, менеджменту та бізнес-моделювання. Єдиний представник України на ATD (ATD-2015, ATD 2016, ATD-2017), найбільшої в світі конференції з корпоративного навчання. У 2017 пройшов стажування в долині (один з відеозвітів зі стажування можна подивитися за лінком

Реєстрація за посиланням

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло