Discuss Discuss

WeSoftYou

WeSoftYou створює веб- та мобільні рішення, а також спеціальні програми B2B і B2C для різних галузей і бізнес-сфер, включаючи охорону здоров’я, електронне навчання, роздрібну торгівлю, криптовалюти, фінансові й рекламні технології. Стек технологій включає: React, React Native, Python. Компанія реалізовувала проекти з AUDI, EToro, Міністерством юстиції Каліфорнії тощо, загалом має понад 60 клієнтів у США, Канаді, Великобританії, Ізраїлі, Німеччині, Нідерландах та інших країнах. Має титули «Інноватор року» за версією Pаyoneer і Forbes, «Прорив року» Upwork Agency в Україні, ТОП B2B компанія в Україні за версією Clutch.

Сьогодні в компанії понад 70 співробітників middle/senior рівня. Надає Pre-Seed стартапам висококваліфіковану технічну експертизу для швидкого входу в нові інвестиційні раунди. В якості технологічного партнера допомагає малому і середньому бізнесу проходити цифрову трансформацію.

REACTOR.UA – перша в Україні платформа відкритих інновацій з методологією, інфраструктурою та інструментами для системної роботи з новітніми ідеями.