Discuss Discuss

Zfort Group

Zfort Group – це ІТ-провайдер з повним спектром послуг. Має понад 20-річну експертизу в галузі блокчейну та великих даних, а також значний досвід у розробці веб- та мобільних додатків, консалтингу та B2B-рішень для підприємств, цифрових агентств та стартапів.

Надає широкий спектр програмних послуг, черед яких детальний бізнес-аналіз та консалтинг, веб- та мобільна розробка, глибока експертиза в галузі блокчейну/криптовалют та великих даних, UI/UX дизайн. Надійний та перспективний технологічний стек компанії включає: PHP (Symfony, Laravel, Yii2, WordPress), .NET (ASP.NET MVC, .NET Core), JavaScript (Node.js, React, Angular, Vue), Etherium/Solidity, блокчейн NEO, обробка великих даних (Hadoop, MapReduce, Spark), хмарні сервіси (AWS, Microsoft Azure, Digital Ocean), DevOps сервіси (Docker, Kubernetes, Jenkins, Redis, Ansible, ngnix), бази даних (MySQL, PostgreSQL, Oracle, MS SQL Server, NoSQL), Objective-C, Swift, iOS SDK, Java, Kotlin, Android SDK, React.Native.

У команді понад 200 спеціалістів, клієнти – великі та середні промислові компанії, агентства онлайн-маркетингу, студії веб-дизайну, технологічні стартапи тощо.

REACTOR.UA – перша в Україні платформа відкритих інновацій з методологією, інфраструктурою та інструментами для системної роботи з новітніми ідеями.