Discuss Discuss

FreshTech

FreshTech – це компанія з 15-річним досвідом, що створює рішення для спрощення бізнес-процесів: PRM-системи, маркетплейси, інтеграційні платформи, соціальні мережі, CRM, ERP-системи тощо. 

Флагманський продукт компанії – fdForge, low-code система автоматизації бізнес-процесів. Вона оптимізує такі процеси, як партнерська взаємодія, спілкування з клієнтами, логістика та управління ланцюгами поставок, управління документами тощо. За допомогою готових рішень на основі програмного забезпечення fdForge клієнт може швидко розробити PRM і централізовану інтегровану систему, запустити маркетплейс, мобільний додаток, стартап-проект або оптимізувати роботу окремих відділів. Експерти FreshTech допоможуть підібрати відповідні інструменти та автоматизувати робочі процеси.

У команді 45+ фахівців, за час діяльності реалізовано 300+ проектів для 150+ клієнтів по всьому світу, здобуто понад 50 нагород.

REACTOR.UA – перша в Україні платформа відкритих інновацій з методологією, інфраструктурою та інструментами для системної роботи з новітніми ідеями.