Discuss Discuss

Dinarys

Dinarys – всесвітнє цифрове агентство роздрібної торгівлі та брендів, партнер Adobe і Shopware Solution. Надає детальні консультаційні послуги та високоякісні рішення для електронної комерції.

З 2014 року реалізовано 100+ проєктів електронної комерції різного масштабу та специфікацій. Компанія пропонує підтримку протягом усього життєвого циклу розробки, який може включати аудит і розвиток магазину, системну інтеграцію, оптимізацію продуктивності, підтримку та обслуговування, розробку на замовлення.

Dinarys працює лише з перевіреними технологіями, які дозволяють комплексно задовольняти конкретні бізнес-потреби, досягати простоти операцій і гарантувати швидке отримання цінності. Основні напрями діяльності: бізнес-аналітика і консультації з електронної комерції, веб-розробка та UI/UX дизайн, розробка PWA, дизайн і розробка мобільних додатків. У своїй практиці використовує сучасні платформи електронної комерції, які забезпечують гнучкість і масштабованість.

REACTOR.UA – перша в Україні платформа відкритих інновацій з методологією, інфраструктурою та інструментами для системної роботи з новітніми ідеями.