Невизначеність стала нашої Новою Реальністю. Компанії потребують управлінців, що не лише вміють адаптуватися до змін. Компанії потребують лідерів, що чутливо реагують на зміни, передбачають їх та перетворюють на переваги для забезпечення сталого зростання та стійкої цінності для працівників, інвесторів, клієнтів та суспільства.

Колеги та друзі, запрошуємо до участі у другому Круглому Столі «Нові Навички, що необхідні Членам Наглядових Рад у Новій Реальності» із серії заходів Change Management Awareness.

Чи існує та наскільки глибоко усвідомлюється потреба у Change Management компетенціях серед TOP Executives та Supervisory Boards? Ми запропонували поміркувати над цим питанням представникам провідних міжнародних агенцій, що спеціалізуються на пошуку управлінців вищої ланки та мають досвід участі у конкурсах для великих державних підприємств України.

Наші спікери під час живої дискусії поділитися думками, практичними кейсами, прикладами та ситуаціями із досвіду щодо:

• умов роботи Наглядових Рад у Новій Реальності, сповненій безперевних інтенсивних змін
• основні виклики, з якими стикаються Члени Наглядових Рад
• нові вимоги до навичок і знань Членів Наглядових Рад для успішної роботи на нових засадах

До участі у дискусії запрошені лідери провідних компаній з підбору управлінців вищої ланки в Україні: World Executive Partners/Alliance of Korn Ferry, Amrop, Boyden, Odgers Berndtson, Ward Howell, Pedersen & Partners.

Tatyana Furtseva, Керуючий Партнер World Executive Partners/Alliance of Korn Ferry в Україні
Viesturs Liegis, Керуючий Партнер Amrop в Україні, Латвії, Естонії
Alexey Dolgikh, Керуючий Партнер Boyden в Україні
Aleksey Komlichenko, Керуючий партнер Odgers Berndtson в Україні
Igor Kabuzenko, Керуючий Партнер Ward Howell в Україні
Vladimir Kolomoets, Керуючий Партнер Pedersen & Partners в Україні

Модератор обговорення – Olga Gorbanovskaya, Партнер EY, керівник практики People Advisory Services в Україні.

Під час живої дискусії із представниками провідних компаній з пошуку управлінців вищої ланки на практичних кейсах, прикладах та ситуаціях з досвіду ви дізнаєтесь:

• Умови роботи Наглядових Рад в Новій Реальності, сповненій безперевних інтенсивних змін
• Основні виклики, з якими стикаються Члени Наглядових Рад
• Нові вимоги до навичок і знань Членів Наглядових Рад для успішної роботи на нових засадах

Коли?: 13.05.2021, 19:00-20:00

Де?: онлайн-зустріч на платформі Zoom

Кому буде корисно?: власникам бізнесу, керівникам організацій, головам і членам Наглядових Рад, в тому числі керівникам комітетів з призначень та винагороди, представникам HR, фахівцям з управління змінами, фахівцям в галузі сталого розвитку, фахівцям в галузі корпоративного управління

Як зареєструватись?: https://forms.gle/iTTytMfQGh6tsP4T6

Детальніше про подію:

LinkedIn: https://www.linkedin.com/events/6791308859857268736/

Facebook: https://www.facebook.com/events/3919929701462823/

АСМР Україна, філія глобальної Асоціації Професіоналів з управління змінами (ACMP Global), вбачає, серед інших, одним з керуючих напрямів своєї діяльності освітню функцію із підвищення рівня обізнаності щодо важливості управління змінами та усвідомлення наявності даної компетенції як необхідної та базової для сучасних менеджерів.

Серія онлайн-заходів із підвищення рівня CM Awareness, започаткована АСМР Україна, має на меті розширити розуміння та поглибити знання керівників організацій та власників бізнесу про Change Management як про комплексну дисципліну із зваженими та перевіреними на досвіді принципами, що має у своєму арсеналі працюючі методики та дієві інструменти, застосування яких у трансформаційних проектах гарантує правильне сприйняття змін стейкхолдерами та стабільне використання їх результатів у повсякденній роботі для підвищення ефективності та досягнення бізнес-цілей.

Трансляцію першого Круглого Столу «Вміння керувати змінами – необхідність чи перевага для сучасного лідера?» можна переглянути на YouTube каналі https://youtu.be/pRuirT_Li5s