МЗС Франції: «нормандський формат» повільно, але просувається
Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків

МЗС Франції: «нормандський формат» повільно, але просувається

У Парижі триватимуть консультації сторін в «нормандському форматі» за участі міністрів закордонних справ

Франція продовжить підтримувати Україну для того, щоб відновити мир, суверенітет і державну цілісність на її території.

Про це в четвер, 9 березня, на спільному брифінгу з міністром закордонних справ України Павлом Клімкіним, заявив його французький колега Жан-Марк Еро в Парижі.

«Я знову закликаю Росію використовувати свій вплив на сепаратистів для того, щоб знайти вихід із ситуації і для того, що б ми могли знайти політичне рішення конфлікту на Донбасі», ─ наголосив Еро.

Еро також підкреслив, що Франція не визнавала і ніколи не визнає незаконну анексію Криму, і запевнив, що разом з Німеччиною докладатиме всіх необхідних зусиль у «нормандському форматі», щоб встановити мир в Україні.

Також міністр розповів, що в найближчі дні у Парижі триватимуть консультації сторін в «нормандському форматі» (за участі міністрів закордонних справ).

«Навіть якщо ми просуваємося невеликими кроками, і часто нас звинувачують в цьому, проте ми просуваємося, і ми не відступимо. Ми не можемо змиритися з статус-кво, хоча деякі готові змиритися з ситуацією і кажуть, нехай залишиться все, як є. Це несправедливо», ─ підкреслив Ж.-М. Еро.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло