Росія таємно розгортає крилаті ракети

Росія таємно розгортає крилаті ракети

Дані про приховане розгортання в РФ крилатих ракет оприлюднила американська розвідка

Держдепартамент США заявляє, що Росія порушила свої зобов’язання щодо Договору про скорочення ракет середньої і малої дальності (РСМД). Заява надійшла у зв’язку з тим, що американська розвідка оприлюднила дані про приховане розгортання в Росії крилатих ракет.

Про це передає «Укрінформ».

«Ми переконані, що Росія продовжує порушувати свої зобов'язання в рамках Договору (РСМД) про ракети середньої і меншої дальності», ─ заявив речник Державного департаменту США Марк Тонер під час брифінгу у Вашингтоні.

Нагадаємо, раніше заступник голови Комітету начальників штабів збройних сил США генерал Пол Селва заявив, що Росія розгорнула на своїй території крилаті ракети наземного базування в порушення договору між РФ і США про ліквідацію ракет середньої і малої дальності.

Як повідомляв у лютому The New York Times, американська розвідка надала дані, згідно з якими Росія таємно розгорнула на своїй території два дивізіони крилатих ракет, заборонених спільним договором.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло