Суд повторно наклав арешт на кошти Януковича у Всеукраїнському банку розвитку

Суд повторно наклав арешт на кошти Януковича у Всеукраїнському банку розвитку

Кримінальне провадження щодо службових осіб банку розпочали Генпрокуратура та ДСФМ

Генпрокуратура та Державна служба фінансового моніторингу зупинили фінансові операції грошових коштів Олександра Януковича та розпочали кримінальне провадження щодо службових осіб ПАТ «Всеукраїнський банк розвитку».

У ході досудового розслідування Печерський районний суд у 2015-2016 років наклав арешт на депозитні рахунки, відкриті працівниками банку на загальну суму біля 1 млрд грн, фактичним власником яких є син Віктора Януковича. Але з кінця грудня 2016 року деякі слідчі судді почали задовольняти клопотання адвокатів та ухвалювати суперечливі рішення про зняття арешту грошей.

«У деяких випадках один і той же слідчий суддя, розглядаючи однотипні клопотання адвоката протягом місяця приймав різні рішення», – йдеться у повідомлені на сайті Генеральної прокуратури України.

Тому Печерський районний суд міста Києва 17 січня 2017 року повторно наклав арешт на вказані кошти. Також Генпрокуратура зупинила фінансові операції на рахунках банків, в які були перераховані кошти у цей період.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло