Російські журналісти пропонували шведам гроші за імітацію безладів

Російські журналісти пропонували шведам гроші за імітацію безладів

За постановку безладів російські телевізійники пропонували підліткам у Стокгольмі по 400 шведських крон

Як повідомляє шведське видання Local, команда російських тележурналістів намагалася підкупити підлітків у районі Стокгольму Рінкебю, де живуть переважно мігранти, з метою, щоб ті на камеру влаштували безлад.

Події відбувалися 22 лютого, через два дні після масових заворушень мігрантів, яке активно висвітлювали російські ЗМІ.

Як розповіли підлітки данській радіостанції Radio24syv, за постановку безладів російські телевізійники пропонували їм по 400 шведських крон.

Однак одразу після того, як до них підійшов патруль поліції, журналісти заявили, що це, навпаки, місцеві хлопці пропонують їм влаштувати безлад і вимагають за це грошей.

Стокгольмська поліція підтвердила, що вони обізнані з цією ситуацією, але ніякої іншої інформації не надали. «Ми не коментуємо чутки», – сказав місцевий представник.

«Російський канал НТВ, який робив репортажі про заворушення в Рінкебю, не славиться журналістською етикою. У сюжетах НТВ ви можете раптом побачити фінську поліцейську машину, хоча сюжет про Швецію», ─ каже Калле Кніівіла, репортер газети Sydsvenskan і автор кількох книг про Росію.

Нагадаємо, у столиці Швеції в ніч на 21 лютого відбулися заворушення за участю мігрантів. Було спалено близько десятка автомобілів і розграбовано магазини. Приводом для конфлікту стало затримання поліцією підозрюваного в злочині.

Цікаво, що заворушення в Стокгольмі почалися через кілька днів після висловлювання президента США Дональда Трампа про проблеми з мігрантами в Швеції.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло