Ринкова вартість активів банку «Надра» складає лише 17% від балансової

Ринкова вартість активів банку «Надра» складає лише 17% від балансової

Загальна балансова вартість включених до ліквідаційної маси активів банку - 47,4 млрд грн

Незалежні оцінщики визначили ринкову вартість активів ПАТ «КБ «Надра» на рівні 7,9 млрд грн, що складає 17% від балансової вартості. Загальна балансова вартість активів банку, включених до ліквідаційної маси, склала 47,4 млрд грн. Акцептовані кредиторські вимоги склали 25 млрд грн.

У структурі балансової вартості активів кредитний портфель складає 92% (відповідно 43,5 млрд грн), основні засоби – 4% (1,8 млрд грн), інші активи – 4% (1,1 млрд грн).

97,2% кредитного портфелю, або 39 млрд грн за балансовою вартістю (за оціночною – 5,7 млрд грн), переданого в заставу кредиторам за залученими коштами (кредити рефінансування НБУ та ДІУ, гарантовані Міністерством фінансів закордонні займи та інші).

Станом на 1 лютого 2017 року вкладникам банку виплачено гарантоване відшкодування у розмірі 3,7 млрд грн.

Нагадаємо, за фактом виведення коштів з банку ініційовано кримінальне провадження проти посадових осіб банку та інвестиційних фондів.

Відносно голови правління Ігоря Гіленка та колишніх власників – братів Сегалів – у проваджені знаходиться 20 кримінальних справ щодо неповернення кредитних коштів, виданих банком.

НБУ 4 червня 2015 року відкликав банківську ліцензію Надра Банку. З 6 лютого 2015 року в банку працювала тимчасова адміністрація фонду на підставі рішення НБУ про визнання банку неплатоспроможним.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло