Кабмін дозволив перевозити в зону АТО їжу, ліки та товари для роботи металургії і енергетики

Кабмін дозволив перевозити в зону АТО їжу, ліки та товари для роботи металургії і енергетики

Про це йдеться у постанові №99 від 1 березня 2017 року

Уряд опублікував порядок переміщення товарів в зоні АТО. Згідно постанови Кабміну від 1 березня 2017 року №99, дозволяється переміщувати через лінію розмежування тільки гуманітарні вантажі і товари, які необхідні для роботи металургії, гірничо-збагачувальної, вугільної галузей і генерації електроенергії.

Перші дві категорії можуть поставлятися виключно як гуманітарні вантажі, а вугілля тільки залізничним транспортом. Товари, необхідні для виробництва, будуть затверджуватися спільним рішенням Мінекономрозвитку і Міністерства з питань тимчасово окупованих територій.

Постанова зобов'язує енергогенеруючі компанії після укладення контракту на купівлю вугілля із зони АТО надати Координаційному центру копії цих документів.

Нагадаємо, наприкінці січня 2017 року ветерани АТО та деякі народні депутата почали вугільну блокаду на Донбасі. Вона призвела до повної зупинки поставок вугілля, що видобувається на непідконтрольної території.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло