До вбивства російського посла виявилися причетними росіяни

До вбивства російського посла виявилися причетними росіяни

Вирішується питання щодо арешту громадянки Росії

У Туреччині затримали пов’язану із вбивцею російського посла Андрія Карлова росіянку. Про це повідомляє агентство Sabah із посиланням на джерело у правоохоронних органах.

Попередньо повідомляється, що затримана громадянка Росії Катерина (прізвище не вказано) до кінця листопада 2016-го могла підтримувати контакти із вбивцею посла Мевлютом Алтинташем через WhatsApp. Крім того, вона нібито дзвонила до російського культурного центру в Анкарі. Зараз вирішується питання щодо її арешту.

Також наголошується, що Катерина може бути причетною до організації проституції у п'ятизіркових готелях турецької столиці.

Нагадаємо, 19 грудня 2016 року офіцер турецької поліції на знак помсти за війну в Сирії публічно застрелив посла РФ у Туреччині Андрія Карлова під час його виступу на відкритті виставки. Стріляючи, нападник вигукував: «Це помста за Алеппо. Ми вмираємо там, а ти помреш тут». У ході спецоперації його було ліквідовано.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло