Гендерний скандал у Європарламенті: «Жінки повинні заробляти менше, ніж чоловіки»

Гендерний скандал у Європарламенті: «Жінки повинні заробляти менше, ніж чоловіки»

Розпочато розслідування щодо виступу польського депутата Януша Корвін-Мікке

Європарламент розпочав розслідування «хейт спічу» польського депутата після того, як він заявив, що «жінки повинні заробляти менше, ніж чоловіки, тому що вони слабші, вони менші, вони менш розумні» під час дебатів цього тижня щодо гендерних відмінностей в оплаті праці, повідомляє ВВС.

Януш Корвін-Мікке – незалежний член ЄП, засновник політичної партії «Коаліція за відновлення республіки». Раніше він вже заявляв, що жінок не слід допускати до голосування, а в 2014 році йому висунули підозру про заклики до зґвалтування через двозначні висловлювання в Європарламенті.

Обурена заявою Корвіна-Мікке, його колега по ЄП, депутат Ірате Гарсія Перес із Іспанської соціалістичної робочої партії, відповіла: «Я знаю, як вам незатишно від того, що сьогодні жінки можуть сидіти в цій будівлі і мати таке ж право представляти європейських громадян, як і ви, ─ сказала вона. ─ Я тут, щоб захистити всіх європейських жінок від чоловіків, як ви».

Президент Групи соціалістів і демократів закликав президента Європарламенту Антоніо Таяні у Твіттері накласти санкції на Корвіна-Miккe «за його ганебні заяви».

Януш Корвін-Мікке – відомий скандаліст. Минулого року депутата позбавили зарплати за 10 днів (більше 3 тисяч євро) і заморозили його повноваження на п'ять днів за те, що він порівняв приплив мігрантів у Європу з екскрементами. У жовтні 2015 року його відсторонили на 10 днів за нацистське привітання в будівлі парламенту.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло